Товариство Українських Студентів Канади (SUSK) запрошує вас на пивну вечірку!
Час: Friday, February 17 at 6 PM
Місце: Tobys Pub & Grill (2733 Commercial Drive, Vancouver, BC)
Hosted by O.W.L. Open World Learning
Фейсбук подія – https://www.facebook.com/events/1077738662337745/
Дорогі студенти та випускники!
Пора зустрітися і познайомитися! Запрошуємо Вас і ваших друзів на пиво. На вечірці в нас буде присутній Президент Товариства Українських Студентів Канади, Кас’ян Солтикевич, який прилетить з Едмонтону, щоб з вами ближче познайомитися.
Професійна кар’єра найбільш впливох українців Канади, таких як Христя Фріленд (міністер закордрнних справ Канади) та Павло Грод (Президент Конгресу Українців Канади почалася саме з цієї організаціїї). Якщо ви працюєте, то приходьте пізніше. Це неформальна частина зустрічі, а формальна буде в суботу, де можна більше дізнатися про можливості для української молоді в Канаді.
![OWL Beer](https://static.wixstatic.com/media/b7aca7_43306bf3e22b49ca94f2a39d22856168~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_90,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b7aca7_43306bf3e22b49ca94f2a39d22856168~mv2.jpg)