Ярина Гумен (Суррей)
З приходом весни, коли починаєш вловлювати перші нотки запаху нарцисів, кожен з нас асоціює цю мить із наближенням найбільшого християнського свята – Великодня. Пам’ятаємо з дитинства, як у цей передсвятковий період наші мами та бабусі починали пекти паски та втілювати різноманітні образи у розписі писанок та крашанок.
![2](https://static.wixstatic.com/media/b7aca7_ee0ec22ee2124c0280bd565a206c68eb~mv2.jpg/v1/fill/w_99,h_66,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b7aca7_ee0ec22ee2124c0280bd565a206c68eb~mv2.jpg)
Незабуваючі та підтримуючи українські традиції, колектив Holy Eucharist Ukrainian Catholic Cathedral, що знаходиться у New Westminster, ВС, провів яскравий майстер-клас по розписі писанок та приготуванні пасок для наших найменших українців та україночок.
![1](https://static.wixstatic.com/media/b7aca7_5ce346b80e0443ec80714560dc4c62e1~mv2.jpg/v1/fill/w_92,h_138,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b7aca7_5ce346b80e0443ec80714560dc4c62e1~mv2.jpg)
Подія видалась настільки захопливою, що дорослі не могли залишатись осторонь і теж активно долучались до праці. Впевнена, що в ці миті кожен відчув себе безтурботною дитиною і поринув у далекі спогади, до свого рідного дому. Дуже добре, що наші діти теж можуть це відчути і перейнятись духом Великоднього свята.
![5](https://static.wixstatic.com/media/b7aca7_452133a3482e4b9384c891b023df00cb~mv2.jpg/v1/fill/w_99,h_66,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b7aca7_452133a3482e4b9384c891b023df00cb~mv2.jpg)
Захід почався з приготування пaсок. Кожна дитина отримала шматочок запашного тіста для формування основи у спеціальній формі. Також нам показали, як можна оздобити нашу пасочку. Рука об руку і всі старання виливаються у маленькі шедеври!
![4](https://static.wixstatic.com/media/b7aca7_ce88f46302544a59971f797af0b02f8e~mv2.jpg/v1/fill/w_99,h_99,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b7aca7_ce88f46302544a59971f797af0b02f8e~mv2.jpg)
Неймовірна і весела атмсфера згодом почала наповнюватись запахом воску і маленькі майстри та їх батьки почали творити свої особливі писанки.
![6](https://static.wixstatic.com/media/b7aca7_acf745bf74d447f885d2c1c0e26a103c~mv2.jpg/v1/fill/w_99,h_66,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b7aca7_acf745bf74d447f885d2c1c0e26a103c~mv2.jpg)
На завершення свята кожній дитині вручили її вже спечену пасочку. Неймовірний блиск в очах і радісні усмішки отримали батьки в цей день від своїх дітей!
![8](https://static.wixstatic.com/media/b7aca7_86dc29c710fd41eaa077590e92e10fea~mv2.jpg/v1/fill/w_92,h_138,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b7aca7_86dc29c710fd41eaa077590e92e10fea~mv2.jpg)
Паски вийшли дуже пухкі і смачні. Запрошуємо всіх бажаючих приєднуватися наступного року!