top of page

Де знайти українців у Ванкувері? … або поради для новоприбулих


♦ Перегляньте статті у нашій рубриці Імміграція – там ви знайдете багато корисних і практичних порад щодо проживання у Ванкувері.

♦ Питання, що стосуються переїзду до Ванкувера, житла, роботи, імміграції ви можете задати у нашій групі “Українці у Ванкувері” на Фейсбук. Бувалі “старожили” радо поділяться своїм досвідом.

♦ Познайомитись із співвітчизниками, знайти перші контакти, поспілкуватись із людьми, що уже зробили перші кроки іммігранта, отримати підказки та практичну допомогу завжди можна у колі місцевих українських церковних громад.

Завітайте в неділю чи свята на Службу Божу, а безпосередньо після неї на традиційні в кожній громаді “чай-каву” у церковному залі, де і відбувається спілкування. Відвідайте наш розділ “Церкви“.

♦ Відвідайте один із найближчих заходів, організованих місцевими українцями – періодично у Ванкувері відбуваються фестивалі, концерти, вечірки для молоді і тд.

На кожній з таких зустрічей можна знайти нових друзів і знайомих, відпочити, провівши час у рідному мовному та культурному середовищі. Слідкуйте за оголошеннями у розділі “Календар“.

♦ Знайдіть земляків із сфери своїх професійних інтересів у відповідному розділі “Довідника“, колеги обов’язково допоможуть хоча б порадою.

♦ Зконтактуйте із місцевими українськими громадськими організаціями чи їх представниками. Вони створені для того, щоб допомагати співвітчизникам.

0 views0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page