top of page

Фрагмент з життя Львова: Крим – це Україна …або Всі ми риби в одному морі

Оксана Лупиніс (Львів)


DSCN4060

Саме таким був лейтмотив низки заходів, приурочених річниці незаконного референдуму та анексії Криму Російською федерацією, які провели кримські та львівські активісти разом з переселенцями з Донбасу та Криму.

Все почалося з вуличного флешмобу “Всі ми риби в одному морі” на Площі Ринок, який продовжився акцією у мистецькому просторі “Щось Цікаве” на площі Ринок,13.

Через годину всі охочі мали змогу долучитися до акції біля пам’ятника Тарасу Шевченку “Крим – це Україна”. Учасники акції створили контури Криму і заспівали гімн України. Потім очевидці минулорічних березневих подій на піострові ділились своїми невеселими спогадами цих важких днів, але запевняли, що вони все витримають і дочекаються того часу, коли зможуть повернутися в рідні домівки; переселенці з Криму та Донбасу також дякували львів’янам за підтримку.

DSCN4129

Потім маленькі діточки запускали синьо-жовті повітряні кульки у небо… і на закінчення усі присутні знову виконали Державний гімн України.

Після акції біля пам’ятника Тарасу Шевченку  дійство продовжувалось знову на Площі ринок у мистецькому просторі “Щось Цікаве”. Саме тут протягом всієї акції відвідувачі мали змогу оглянути і придбати фото з виставки “Частинка Криму у моєму серці” – виставки світлин кримських, львівських та німецького художників, створених на території Криму.


DSCN4137

Проект організовувався ініціативою Е97* (https://www.facebook.com/project.e97) за співпраці «АВС…theater», підтримки платформи «Дія в Україні» та організації Крим SOS.

#Україна

0 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page