Валерій Шевчук (УСС, Ванкувер)
Дуже вчасно, напередодні свят, Чернігівська обласна Суспільна Служба отримала відправлену нами з Ванкуверу гуманітарну допомогу. Ось такі слова подяки прочитали ми сьогодні від Олександра Ясенчука:
“Доброго дня! Висловлюю подяку за надіслану гуманітарну допомогу. Дуже дякую. Ми її поширили серед чернігівців, членів патріотичних організацій”
Про те як чернігівці вітали Святого Миколая також можна прочитати на УВ у повідомленні від КМЦ «Інтермеццо».
Додамо, що Олександр Ясенчук є відомий громадський діяч на Чернігівщині, який також знаходить час і для роботи в Українській Суспільній Службі, і періодично дописує до “Українського Ванкуверу”, де можна прочитати його матеріали про події в Україні.
На знімку Олександр (зліва) під час акції розповсюдження української символіки на день прапора цього року в Чернігові.
![](https://static.wixstatic.com/media/b7aca7_5f3443f925384d2a82d7d9e9dfceaae7~mv2.jpg/v1/fill/w_115,h_86,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b7aca7_5f3443f925384d2a82d7d9e9dfceaae7~mv2.jpg)