top of page

Українка Діана Гаркуша виборола титул Віце-Міс у всесвітньому конкурсі краси

Закінчився 63й Всесвітній конкурс краси, що відбувся 25 січня 2015 р. в американському передмісті Маямі і зібрав 87 красунь. Переможницею стала Пауліна Вега з Колумбії, а українка Діана Гаркуша посіла трете місце Віце Міс (2nd Runner-Up).

Miss Ukraine Diana Harkusha participates in the evening gown competition during the 63rd Annual Miss Universe Pageant at Florida International University on Jan. 25 in Miami, Florida. (AFP)

Miss Ukraine Diana Harkusha participates in the evening gown competition during the 63rd Annual Miss Universe Pageant at Florida International University on Jan. 25 in Miami, Florida. (AFP)


Це вже не вперше дівчина бере участь в подібних конкурсах і отримує свої нагороди. Їй  тільки 20 років, а вона вже перемогла у кількох конкурсах краси: Міс Артек-2008, Етно Королева Слобожанщини-2011, Міс Харків-2012, Miss Kemer Inernational-2013. Звичайно ж, Діана має модельні параметри фігури. При зрості у 176 см має 53 кг ваги, а параметри об’ємів 84х59х90 близькі до класичного ідеалу.

Харків’янка  навчається у Національному Університеті імені Ярослава Мудрого на юридичному факультеті і працює моделлю. Словами про рідну країну Україну стали: “Україна є унікальною країною з чудовими людьми і традиціями. Наприклад, станція метро в Києві “Арсенальна” є найглибшою у світі, а площа Свободи в Харкові –  найбільшим в Європі.”

На питання про про найбільший внесок України в світ, конкурсантка емоційно відповіла, що Україна потребує підтримки її армії та народу, а також відновлення шкіл, дитячих садків, сиротинців тощо. Невпопад, але то не дивина. Дівчата часто не можуть відповісти на повторювані з року в рік питання журі чи глядачів. Чи то від хвилювання, чи то від недоліків освіти.

Дівчина показала в одному з найцікавіших конкурсів національних костюмів вражаючу сукню – “Наречена війни”.

Діана Гаркуша, "Наречена війни"

Діана Гаркуша, сукня “Наречена війни”


“Оформлення сукні є надзвичайно символічним, і виконане у двох кольорах трауру – чорному і червоному. Наряд прикрашений червоними маками. Саме ці квіти з давніх часів присутні в українських костюмах та вінках, і символізують скорботу за померлими. Також ця квітка офіційно визнана в Європі та світі як символ трауру. Сукню прикрашає плахта – традиційний елемент національного одягу з тканини з етнічним орнаментом, вишита по краю геометричним малюнком.

На концепцію створення сукні вплинули події останнього року: соціально-політичний конфлікт, протести, війна, смерті сотень людей в Україні. Сукня носить назву «Наречена війни», ототожнюючи Україну з образом молодої красивої дівчини, яка сумує і оплакує свого коханого, який загинув, захищаючи Батьківщину. Це був поклик моєї душі. За допомогою підвладних мені художніх засобів, я намагалася відобразити своє бачення ситуації в країні, свій настрій. Оскільки цей конкурс транслюватиметься по всьому світу, сукня стала своєрідним зверненням та викликом.

В основі ідеї її створення було прагнення нагадати світу про те, що зараз відбувається в Україні, розповісти через які випробування проходить український народ. Особливо я хотіла звернути увагу саме американців. Я прагнула показати їм наскільки Україні зараз потрібна підтримка і допомога”, – зауважила Людмила Бушинська, українська дизайнерка, засновник українського бренду одягу RUTA, даючи інтерв’ю інтернет-виданню uacrisis.org 26 грудня 2014 року.

В мережі знайшлося коротке інтерв’ю Діани Гаркуші, тож дивимося і отримуємо власні враження:


0 views0 comments

Comentários


Post: Blog2_Post
bottom of page