top of page

Новим послом України в Канаді став дипломат Вадим ПристайкоПосада посла України в Канаді, яку зайняв Пристайко, була вакантною майже півтора року. Фото: chasipodii


Інформація сайту www.rbc.ua

Президент України Віктор Янукович своїм указом №630/2012 призначив Вадима Пристайка надзвичайним і повноважним послом України в Канаді. Про це повідомляє офіційний веб-сайт Президента.


Відомо, що Пристайко до призначення на новий пост був радником-посланником і заступником голови місії при посольстві України у Сполучених Штатах Америки, а раніше працював заступником директора департаменту НАТО Міністерства закордонних справ України.

Зазначимо, що посада посла України в Канаді була вакантною майже півтора року. Попередній український посол Ігор Осташ (балотувався як самовисуванець на парламентських виборах-2012 по одномандатному виборчому округу №126) був звільнений 16 червня 2011 р. На посаді посла Осташ пропрацював майже п’ять років, з 11 вересня 2006 р.

Додамо також, що Канада 2 грудня 1991 р. стала першою західною країною, яка визнала незалежність України. А вже 27 січня 1992 р. Канада встановила з Україною дипломатичні відносини

1 view0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page