top of page

Конґрес Українців Канади розпочинає прийом номінацій на Шевченківські медалі

Конґрес Українців Канади, повідомлення для преси

Оттава – 22 лютого, 2013


Сьогодні Конґрес Українців Канади оголошує прийом номінацій на нагородження медаллю імені Тараса Шевченка видатних особистостей.

“Шевченківська медаль є найвищою формою визнання, яку може присвоїти Конґрес Українців Канади. Нею нагороджують осіб українського та неукраїнського походження за визначний національний внесок у розвиток української канадської громади”, заявив президент Національного КУК Павло Ґрод. “Нагородження Шевченківськими медалями здійснюватиметься на Трирічному Конґресі КУК, який відбудеться 8-10 листопада, 2013 у Торонто”.

Трирічний Конґрес українців Канади – це головний форум, на якому обирається керівництво української канадської громади на наступні три роки і обговорюються та затверджуються пріоритети громади. На листопадовому конґресі буде відзначено 80-ті роковини Голодомору і розпочнуться урочисті святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

“Шевченківська медаль присвоюється за видатні досягнення в розвитку громади, культури і мистецтва, освіти й спорту та вимірюється ступенем майстерності та ініціативи претендентів, значимістю їх роботи, визнанням серед колег та впливом претендентів на українську канадську громаду як всередині, так і поза її межами.”- заявив Михайло Ганч, голова Комітету нагород і відзначень КУК.

Рада директорів Конґресу українців Канади буде розглядати номінації для нагороди на Трирічному Конґресі на своєму засіданні у вересні 2013. Будуть розглянуті лише заявки, отримані до 30 червня 2013 року.

Додаткову інформацію можна отримати на сторінці: Shevchenko Medal Criteria

Заявки є доступні на веб-сайті КУК за адресою: Shevchenko Medal Nomination form

Запити стосовно Шевченківської медалі можуть бути спрямовані у КУК за телефоном (204) 942-4627 або на електронну скриньку ucc@ucc.ca

0 views0 comments

Recent Posts

See All

Commentaires


Post: Blog2_Post
bottom of page