В неділю 21 грудня о 2 годині дня Козацька Рада Ванкувера організувала благодійний обід для потреб Української армії. Всі зібрані кошти підуть на підтримку 3-му полку спеціального призначення (“Кіборгам”), які повернули 26 травня 2014 року Донецький аеропорт під прапори України і досьогодні героїчно його утримують.
Велика подяка невтомним волонтеркам-кухарям Тамарі Жуковій, Олені Боєвій та Світлані Авраменко, чиїми руками були наготовлені смачнющі страви для гостей.
![Благодійний обід на користь Українській армії у Ванкувері](https://static.wixstatic.com/media/b7aca7_d4b61c8df3df4bbeb82537e5dd806318~mv2.jpg/v1/fill/w_99,h_66,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b7aca7_d4b61c8df3df4bbeb82537e5dd806318~mv2.jpg)
Благодійний обід на користь Українській армії у Ванкувері
(с) Український Ванкувер