Світлана Бесага (Ванкувер)
Пробігаючи сьогодні повз Український центр на 10-й вулиці у Ванкувері, я побачила світло у вікнах. Звичайно ж, моя допитливість потягла мене в середину. А там музиканти гурту «Нова Хвиля» мають репетицію! Готуються до Вечора Української культури, що відбудеться незабаром. Так несподівано я потрапила на концерт.
Завдяки якісній апаратурі звук поглинає слухача повністю, величезні колонки бумкають так, як я люблю – голосно. Гітари виспівують чисто. В репертуарі у хлопців пісні та композиції різних жанрів, то я ж мала величезне музичне задоволення!
Знайомтесь, гурт “Нова Хвиля”!
![Олександр, "Нова Хвиля"](https://static.wixstatic.com/media/b7aca7_7642bbfd2320427a838e26d824eadf9c~mv2.jpg/v1/fill/w_113,h_165,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b7aca7_7642bbfd2320427a838e26d824eadf9c~mv2.jpg)
Олександр, “Нова Хвиля”
![Андрій, "Нова Хвиля"](https://static.wixstatic.com/media/b7aca7_034f22e117c44957bf621fa2e8da453c~mv2.jpg/v1/fill/w_113,h_169,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b7aca7_034f22e117c44957bf621fa2e8da453c~mv2.jpg)
Андрій, “Нова Хвиля”
![Назар, "Нова Хвиля"](https://static.wixstatic.com/media/b7aca7_a5d3c76555c141039326c4e79babf76c~mv2.jpg/v1/fill/w_113,h_180,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b7aca7_a5d3c76555c141039326c4e79babf76c~mv2.jpg)
Назар, “Нова Хвиля”