![](https://static.wixstatic.com/media/b7aca7_569a9c1d1c324198804e191d28059f18~mv2.jpg/v1/fill/w_75,h_39,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b7aca7_569a9c1d1c324198804e191d28059f18~mv2.jpg)
Якщо Ви б хотіли відправити свою дитину на козацький табір в Україну, вона б могла не тільки побачити Батьківщину, а й відчути справжній козацький дух на рідній землі!
Дитячий табір «Козацька Фортеця» запрошує хлопців та дівчат віком від 8 до 15 років захоплююче провести осінні канікули з 25 жовтня по 1 листопада 2012 року в колі старих та нових друзів!
Організатор табору: Дитячий табір «Козацька Фортеця»;
Місце проведення: Київська область, Броварський район, с. Пухівка.
Умови проживання: цегляні опалювальні корпуси дитячого табору; 3, 4-х – місні номери з усіма зручностями на поверсі; 4-разове харчування; басейн; табір розташований у сосновому лісі.
Програма табору відбуватиметься у новому осінньому форматі.
Діти обирають собі «курінь» за інтересами серед наступних профільних занять:
– «Курінь вершників» – верхова їзда, гарцювання; – «Курінь пластунів» – виживання в природних умовах, самозахист, маскування; – «Курінь стрільців» – техніка стрільби з лука, гвинтівки, метання списа та зірочок; – «Курінь джур» – мистецтво бою Гопак, вивчення козацької зброї, самозахист; – «Курінь штурмовиків» – альпінізм, переправа, туристичні системи та вузли; – «Курінь новиків» – рівномірне відвідування всіх занять.
У кожному курені проходитимуть поглиблені та деталізовані заняття з обраних предметів. Крім того, діти матимуть можливість відвідувати всі інші заняття за графіком.
Щоденний розклад табору включає також купання у басейні, ранковий прорух, вечірню ватру, захоплюючі ігри, походи та багато іншого.
Чекаємо Вас у осінньому таборі з «Козацькою Фортецею»!
Обирай свій «курінь»!
Нагадаймо українським дітям хто вони є за кров”ю та духом!
Контакти:
Володимир Мусяк, email: v.musyak@gmail.com тел. +38-093-892-46-43, +38-097-633-20-01
Фото із попередніх таборувань:
![](https://static.wixstatic.com/media/b7aca7_39f6d88e9a554faa8f9f4ef9a906d231~mv2.jpg/v1/fill/w_108,h_72,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b7aca7_39f6d88e9a554faa8f9f4ef9a906d231~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/b7aca7_f5ce1a65455748889ec2bcf4d0fed6b6~mv2.jpg/v1/fill/w_108,h_72,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b7aca7_f5ce1a65455748889ec2bcf4d0fed6b6~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/b7aca7_d64becf34b5a444d827690ae01853e44~mv2.jpg/v1/fill/w_108,h_72,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b7aca7_d64becf34b5a444d827690ae01853e44~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/b7aca7_910c08eff6f342b9aab216a8cda98181~mv2.jpg/v1/fill/w_108,h_72,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b7aca7_910c08eff6f342b9aab216a8cda98181~mv2.jpg)