top of page

Дитячий табір «Козацька Фортеця» запрошує українців Канади

Якщо Ви б хотіли відправити свою дитину на козацький табір в Україну, вона б могла не тільки побачити Батьківщину, а й відчути справжній козацький дух на рідній землі!

Дитячий табір «Козацька Фортеця» запрошує хлопців та дівчат віком від 8 до 15 років захоплююче провести осінні канікули з 25 жовтня по 1 листопада 2012 року в колі старих та нових друзів!

Організатор табору: Дитячий табір «Козацька Фортеця»;

Місце проведення: Київська область, Броварський район, с. Пухівка.

Умови проживання:  цегляні опалювальні корпуси дитячого табору; 3, 4-х – місні номери з усіма зручностями на поверсі; 4-разове харчування; басейн; табір розташований у сосновому лісі.

Програма табору відбуватиметься у новому осінньому форматі.

Діти обирають собі «курінь» за інтересами серед наступних профільних занять:

– «Курінь вершників» – верхова їзда, гарцювання; – «Курінь пластунів» – виживання в природних умовах, самозахист, маскування; – «Курінь стрільців» – техніка стрільби з лука, гвинтівки, метання списа та зірочок; – «Курінь джур» – мистецтво бою Гопак, вивчення козацької зброї, самозахист; – «Курінь штурмовиків» – альпінізм, переправа, туристичні системи та вузли; – «Курінь новиків» – рівномірне відвідування всіх занять.

У кожному курені проходитимуть поглиблені та деталізовані заняття з обраних предметів. Крім того, діти матимуть можливість відвідувати всі інші заняття за графіком.

Щоденний розклад табору включає також купання у басейні, ранковий прорух, вечірню ватру, захоплюючі ігри, походи та багато іншого.

Чекаємо Вас у осінньому таборі з «Козацькою Фортецею»!

Обирай свій «курінь»!

Нагадаймо українським дітям хто вони є за кров”ю та духом!

Контакти:

Володимир Мусяк, email: v.musyak@gmail.com тел. +38-093-892-46-43,  +38-097-633-20-01

Фото із попередніх таборувань:

1 view0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page