top of page

02

Як отримати SIN?

За видачу SIN відповідає служба Service Canada, яка видає його у паперовому форматі (лист підтвердження SIN). Для його отримання треба звернутися до найближчого офісу Service Center Canada або онлайн.

До офісу Service Canada можна записатися онлайн тут https://eservices.canada.ca/en/service/, а можна просто прийти до одного з таких центрів (так званий walk-in) завчасно знайшовши найближчій на карті.

У другому випадку майте на увазі що центри працюють зазвичай до 16 години, а процес займає біля двох годин (з яких 3/4 часу то стояння у черзі), тож плануйте свій час відповідно.

Якщо будете подаватися онлайн, майте на увазі що лист з номером може прийти через кілька тижнів, тож подумайте яку адресу будете вказувати для доставки.

Для отримання SIN Вам потрібно буде мати з собою у офіс, або перед собою:

- Ваш український закордонний паспорт.
- Дозвіл на роботу (open work permit), це той папір що дає міграційна служба в аеропорту.
- Адресу за якою ви проживаєте. Якщо ще не маєте постійної, не важливо, надайте ту, за якою зараз проживаєте.
- Можуть запитати номер телефона. В моєму досвіді у трьох з трьох випадків питали. Не впевнені що це обов’язково, але якщо так то мабуть краще мати свій місцевий номер. Про це можна подивитися у відповідному розділі на сайті.

Для отримання SIN непогано буде хоча б трохи розуміти англійську мову, але якщо ще немає таких знань — не переймайтесь, співробітники центру послуг зазвичай дуже люб’язні, усе пояснюють максимально доступно й візуально, та навіть можуть залучити когось для перекладу.

Або, заплануйте похід за SIN-ом із друзями, які знають англійську мову.

Якщо вирішите податися на SIN онлайн та будете чекати на папери поштою, майте на увазі, що з моменту подання на SIN ви вже можете офіційно працювати та отримувати платню, навіть не знаючи коду. А коли вже отримаєте папери з кодом, тоді надасте його компанії-працедавцю.

bottom of page