top of page

Ukrainian Camp “Kolomayka” – 2014: “…Де на світі я не буду, Коломийку


Kolomyika_logo

Український Православний табір “Коломийка” в цьому році відбудеться з 4 до 16 серпня 2014 року в місті Aldergrove на Elks Campground.

Located minutes away from the beautiful Aldergrove Regional Park, Camp Kolomayka fosters a welcoming environment for all! Every year, the camp provides residency for campers for a full 2 weeks at the start of August.  Apart from daily sport, craft, and drama activities, the camp offers Ukrainian history, religion, and cultural programs for kids ages 6 to 15.

Staying with the kids are 2 chaplains, who lead evening prayers and religion classes, as well as a team of experienced counselors. The camp programs and activities are fully developed and led by our talented staff and volunteers. Kids stay in fully furnished cabins on site and receive freshly cooked meals three times a day. Camp Kolomayka functions as a non-for-profit organized both by the Holy Trinity Cathedral of Vancouver and the Ukrainian Orthodox Church of St. Mary’s in Surrey. Розташований неподалік від мальовничого Регіонального парку Алдергров, літній Табір “Коломийка “ є гостинним місцем відпочинку. Кожного року на початку серпня табір гостинно відкриває свої двері на два тижні для дітей віком від 6 до 15 років . Крім щоденних спортивних, творчих і драматичних занять, табір пропонує програму з історії України, релігії і культури.


Kolomyika

Програми і розваги розроблені досвідченими і талановитими вчителями і волонтерами. На протязі зміни з дітьми також займаються 2 священники, які проводять уроки релігії і щоденні молитви. Діти проживають в обмебльованих будиночках зі всіма зручностями і повноцінним 3-разовим харчуванням. Табір “Коломийка” – це доброчинна організація, заснована Українською Православною Катедрою Пресвятої Тройці в Ванкувері , а також Українською Православною Церквою Пресвятої Діви Марії в Сурреї.

Реєстрація відкрита до 30 червня, так як місця в таборі є обмеженими. За аплікаційною формою, питаннями та більш детальнішою інформацією, будь ласка, звертайтеся через електронну пошту (kolomayka@yahoo.ca) або зв’яжіться з нами за телефонами вказаними на плакаті.

Вебсайт: www.campkolomayka.com

Сподіваюся, ми побачимося в цьому році.


Kolomyika3

August 4th, 2014 to August 16th, 2014

Abbotsford, BC

Ages 7 to 15

Ukrainian Language Classes

Study of the Ukrainian Orthodox Faith

Cultural Arts and Crafts

Sports, Games, and Great Food

Qualified, Experienced, and Fun Councilors

Space is Limited

Registration Deadline is June 30th, 2014

Phone 604-576-1746 or 778-292-0239

1 view0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page