Віталій Кубацький (Ванкувер)
Українська громада Ванкувера продовжує допомагати учасникам Євромайдану в Києві. Так, наприклад, активістами громади протягом грудня були зібрані благодійні кошти, на які були зроблені закупки на безпосередні потреби майданівців.
Зокрема було куплено ліки для медичного пункту Євромайдану, а також надана безпосередня допомога представникам наметового містечка.
Окрім матеріальної допомоги ванкуверці підтримують Євромайдан і таким оригінальним способом – українці з далекої Канади надіслали свої вітання до Києва у вигляді сердечок із побажаннями.
Як згадує активістка Євромайдану у Києві Ірина Душина “Чарівну атмосферу Майдану подарували серця наших Українців, що зараз у Канаді! Це дійсно чарівне відчуття підтримки! Дякуємо усім, хто вклав у ці листи частинку свого серця! Люди тепло посміхались та говорили багато теплих слів, коли бачили серця! Ми розвісили їх у головному штабі (а саме біля головного медичного центру) та на головній ялинці країни!”
![серця1](https://static.wixstatic.com/media/b7aca7_b460282eeee7435b88662bd2beaf6e62~mv2.jpg/v1/fill/w_108,h_81,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b7aca7_b460282eeee7435b88662bd2beaf6e62~mv2.jpg)