У суботу, 29 березня, відбувся вечір присвячений обговоренню сучасного українського мистецтва.
![article 1.4](https://static.wixstatic.com/media/b7aca7_1e9530695d5d4ced817c8964d755bb42~mv2.jpg/v1/fill/w_75,h_88,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b7aca7_1e9530695d5d4ced817c8964d755bb42~mv2.jpg)
Декілька тижнів тому Світлана Бесага запропонувала проводити зустрічі для спілкування про культуру, історію, літературу, кіно та інші теми. Виявилося, у Ванкувері є справжній знавець сучасного українського мистецтва – тож розпочати вирішили саме з цієї теми.
Наталія Філоненко близько двадцяти років була незалежним куратором арт-проектів у Києві та організовувала оригінальні виставки. Фотографії з декількох таких виставок Наталія показала учасникам зустрічі цієї суботи. Вона розказала про художників, роботи яких були представлені у цих виставках, та поділилася історією створення деяких робіт. Кожна виставка об’єднувала роботи різних митців – але завдяки Наталії всі вони були об’єднані однією центральною ідеєю, та разом набували нового змісту.
Було дуже цікаво дізнатися про життя творців сучасного українського мистецтва від одного з найактивніших учасників! Дякуємо, Наталія, та сподіваємося ця зустріч матиме продовження!