Олександр Ковалевський (Ванкувер)
У неділю, 14 червня, громада Української Православної Катедри Святої Трійці організовує забаву, яка відбудеться у Confederation Park, Burnaby. На забаві буде виступати фолк-рок гурт “Нова Хвиля” з великою танцювальною програмою.
![Гурт "Нова Хвиля" на Європейському Фестивалі](https://static.wixstatic.com/media/b7aca7_a077bbbc73694092acdad18a93da4e9f~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_56,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b7aca7_a077bbbc73694092acdad18a93da4e9f~mv2.jpg)
Гурт “Нова Хвиля” на Європейському Фестивалі
Тож, якщо ви бажаєте помилуватися ванкуверськими краєвидами, цікаво провести час на природі, поспілкуватися з друзями, послухати гарних українських пісень і, звичайно ж, дико потанцювати, то запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у цій забаві.
Приходьте самі і приводьте своїх друзів – можна і не українського походження.
Час і місце: Неділя, 14 червня. Confederation Park, Burnaby. Початок о 13 годині.