top of page

01

Визначення термінів

Початкова школа — школа для дітей від дитячого садка до 7 класу (для дітей віком від 5 до 13 років).

Шкільна подорож — подорож учнів разом із учителем за межі школи. Наприклад, учні можуть подорожувати в музеї, на виставки, ферми або шкільні спортивні заходи.

Денна й вечірня форма навчання — денна форма навчання передбачає повне навчальне навантаження, домашню роботу та завдання. Деякі зі відвідувачів таких курсів можуть також працювати, але зазвичай лише кілька годин на тиждень. Заочна форма навчання передбачає менше, ніж денна, навчальне навантаження — може бути 2 або 3 замість 5 курсів.

Обов'язкове — щось, що необхідне за законом, або правила, яких треба дотримуватися.

Середня школа — деякі школи у Британській Колумбії призначені для учнів 6, 7, 8 і 9 класів. Ці школи є середньою ланкою між початковими й старшими школами. Більшості учнів цих шкіл від 10 до 15 років.

Вища освіта — освіта для тих, хто закінчив старшу школу. До навчальних закладів вищої освіти відносяться університети, коледжі, інститути, технічні школи та приватні навчальні заклади.

Старша школа — школа для учнів 8, 9, 10, 11 і 12 класів. Учням цих шкіл від 13 до 18 років. Старші школи називаються «secondary school» або «high school».

Плата за навчання — плата за відвідування приватних шкіл або вищих навчальних закладів.

Репетитори — люди, які навчають учнів сам на сам. Таке навчання здійснюється вдома або в офісі, але не в класі. Учні оплачують репетиторам їхній робочий час.

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page