top of page

05

Фінансовий принцип. "Спочатку заплати собі першому"

Перед тим, як я приступлю до опису цього принципу, я хочу, щоб ви поставили собі питання: "На що в першу чергу йдуть мої кошти після зарплати?" Багато хто, думаю, скажуть на оплату іпотеки, кредиту на машину, телефон, їжу гуртки для дітей та ін. (Такою була колись і моя відповідь).

Сутність правила "заплати собі першому" полягає в тому, щоб відразу після надходження будь-яких коштів в особистий бюджет людини, йому слід відкласти 10% для створення подушки безпеки або інвестиційного капіталу, який буде джерелом наступного доходу (залежить від ваших цілей) перед тим, як витрачати на свої поточні потреби. *Якщо ви думаєте, що не зможете відкласти 10% від свого доходу - це велика помилка.

Спробуйте, та побачите, як це змінить вашу фінансову ситуацію на краще.
“Частина того, що ти заробляєш, належить тобі. І ця частка повинна бути не нижче десятої частини твого заробітку, яким би мізерним він не був. У першу чергу - заплати самому собі”. Джордж Клейсон, цитата з книги «Найбагатша людина у Вавилоні». # Фінансова грамотність Ірина Писарєва. Senior Partner у брокерській агенції Eau Claire Partners.

05

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page