top of page

04

Погашення боргу

Поговоримо сьогодні про нескладний метод, який допоміг багатьом людям швидше виплатити борги за кредитними картками, кредитними лініями, боргом на машину тощо.

* "Снігова куля" (snowball method / debt roll up) - це метод погашення кредитів, за умови що їх кількість більше одного. Відповідно до цієї стратегії, починати розплачуватись потрібно максимально за кредитами з найнижчим балансом (наприклад, починаємо з кредитної картки, борг на якій 300 $), при цьому виплачуючи мінімальний платіж за більшими кредитами.

Розберемо цю стратегію покроково:
1. Складіть список ваших боргів, від найменшого до найбільшого. Не зважайте на процентну ставку. Вас цікавить лише сума боргу на даний момент.
2. Далі, ви платите мінімальні платежі (відповідно до графіку платежів) за усіма боргами, крім найменшого. А по найменшому за сумою боргу, Ви починаєте платити по-максимуму, або для прикладу, якщо ви платили тільки мінімальний платіж, покладіть додатково фіксовану суму (скажімо, 100$) щомісяця, поки не виплатили весь борг.
3. Покінчивши з найменшим кредитом, ви робите вигляд, що він нікуди не пішов і продовжуєте платити ті самі гроші, які ви платили за цим кредитом, тільки на користь наступного, найменшого кредиту у вашому списку.
4.Покінчивши з другим кредитом, ви спрямовуєте гроші, які ви платили за цими (зазначеними вище) двома кредитами, на користь третього кредиту і т.д. Таким чином, сума, що спрямовується на прискорене зменшення боргів, зростатиме як снігова куля.

04

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page