top of page

03

Що таке «Правило 72» і як воно працює?

Якщо ви грамотно інвестувати свої гроші, з часом ваш капітал значно збільшується завдяки силі складних відсотків. Спочатку коротко поясню, що таке складні відсотки (compounding interest): відсотки нараховуються на суму вихідного капіталу; наприкінці певного періоду вихідний капітал + відсоток, під який він виріс стає новим вихідним капіталом. Виходить, що такі відсотки вже нараховуються у сумі нового збільшеного (сподіваємося)) капіталу, за рахунок цього можна значно наростити свій капітал.

Хочете дізнатися, скільки часу вам знадобиться для того, щоб ваші заощадження подвоїлися? І тому існує проста формула: «Правило 72».
Завдання: Якщо ви інвестуєте, то зверніть увагу на те, як працюють ваші інвестиції (який середньорічний відсоток вони дають) і прорахуйте, скільки приблизно часу вам знадобиться на те, щоб вкладений капітал подвоївся.

03

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page