top of page

02

Покроковий план побудови фінансової основи

1. Фундамент: Захищаємо свій дохід (income protection): страхування життя та здоров'я. (Life insurance, Critical Illness, Disability insurance). Чи допомогла б нам на той момент disability insurance? Безперечно. Зіштовхнулася з багатьма сім'ями, де не стало одного чоловіка або хтось серйозно захворів у сім'ї.
2. Стіни: Прибираємо неконтрольовані борги. Що таке неконтрольовані борги? Ті, у яких немає чіткої дати закінчення: кредитні картки, lines of credit. Контрольовані борги зазвичай до цієї категорії не відносяться: іпотека, кредит на машину. У випадку з машиною, якщо є можливість виплатити раніше, виплачуйте.
3. Стіни: Створення Emergency fund (“фінансову подушку безпеки”).
4. Дах: ТІЛЬКИ КОЛИ ви подбали про три пункти, перерахованих вище, починайте інвестувати: RESP, TFSA, RRSP, Real estate, кому, куди подобається.

02

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page