top of page

02

Де знайти вживані речі: Одяг, меблі та предмети побуту?

Один з непоганих способів для студентів і ньюкамерів облаштувати свій куточок - це купувати вживані речі.

На даний момент найкращою платформою для пошуку подібних речей у Канаді є Kijiji.

Тут є все, що може знадобитися у побуті. Починаючи з меблів і закінчуючи вечірні сукні та костюми. Зверніть увагу, що це анонімна платформа, тому завжди є ризик потрапити на сумнівного та ненадійного продавця. І ще уважно оглядайте речі на наявність клопів, це дуже поширена зараза у Канаді.


Так звані гаражні розпродажі — це ще один спосіб знайти вживані товари. Складність полягає в тому, щоб наперед з'ясувати, коли і де вони відбуватимуться.

Звичайно, для цього також існують численні місцеві сайти, але далеко не завжди організатори розпродажу турбують себе попередньою рекламою.

До речі, на тому ж ресурсі Kijiji також є розділ, присвячений гаражним розпродажам (garage sale).

Окрім garage sale можна ще шукати moving sale. Де їх шукати? Найбільші майданчики Craglist або Marketplace .

Скориставшись останнім можна ввести у пошук “free stuff” и ви побачите велику кількість речей, які віддають безкоштовно.

Окрім того у Facebook є групи, де люди діляться безкоштовними речами, наприклад, FREE STUFF Vancouver.


Існують також благодійні магазини, але за речі там потрібно платити, зазвичай дуже дешево. Благодійні магазини продають книги, невеликі меблі, одяг, взуття, прикраси, сумки, тобто абсолютно все, що люди можуть принести туди. У благодійних магазинах можна знайти чимало нових речей, — часто туди приносять речі, які не підійшли за розміром, перестали подобатися або були подаровані.
Будь-який мешканець може принести прямо до магазину що завгодно і просто залишити. Це може бути не тільки одяг або взуття, але й книги, спортінвентар, іграшки, постільні речі, меблі, техніка, посуд, товари для рукоділля та багато іншого. Наприклад, це Value Village, Goodwill, Thrift Store. Окрім того, навіть прогулюючись вулицею, можна побачити меблі, їх також можна забирати.

Б/у речі і безкоштовна їжа 02
bottom of page