top of page

06

Штраф за порушення правил дорожнього руху

Якщо вас спіймають на перевищенні швидкості, коли ви проїжджаєте на червоне світло, або за використанням мобільного телефону чи іншого електронного пристрою за кермом, вам можуть виписати штрафний талон, і вам доведеться сплатити штраф. Ваше посвідчення водія та автомобіль
також можуть бути відібрані на певний період часу. Якщо поліція зупинить вас під час водіння, залишайтеся в автомобілі. Поліцейський підійде до вашого автомобіля, щоб поговорити з вами. Не виходьте з автомобіля, якщо вас про це не попросять.
Якщо ви отримаєте штрафний талон, не платіть поліцейському. Оплатити талон можна:
- записавшись на прийом до будь-якого офісу посвідчень водія ICBC;
- у більшості брокерів Autoplan;
- у будь-якому центрі подання вимог ICBC;
- у реєстратурі суду провінції. Оплатити також можна чеком, по телефону або онлайн у PayBC (https://pay.gov.bc.ca/) або https://www.icbc.com/Pages/default.aspx ( шукайте за словами «Pay ticket»). Якщо ви вважаєте, що талон виписано неправомірно, можна його оскаржити. Ви повинні звернутися до суду і пояснити, чому ви вважаєте талон неправильним. Якщо суддя згоден з вами, вам не доведеться оплачувати талон.

Якщо ви отримаєте талон за порушення правил водіння, можливо, вам доведеться платити більше за страхування транспортного засобу. Ви можете також втратити посвідчення водія. Якщо ви не оплачуватимете талони, вам можуть не дозволити отримати нове посвідчення водія або страхування.

06

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page