top of page

05

Як оскаржити квиток?

Заповніть запит на ухвалення рішення на звороті квитка і відправте його поштою або принесіть до районної ради муніципалітету (District Hall), міста де було виписано штраф, протягом 14 днів з дати видачі.

Обов’язково вкажіть своє ім’я, контактний номер телефону та причину оскарження квитка.

Якщо, муніципалітет не отримає ваш запит на винесення рішення протягом 14 днів з дати видачі штрафу, ви втратите можливість оскаржити його.


З приводу знижки на оплату, знижку можна отримати, якщо ви заплатите квиток протягом 14 днів.

Якщо ж ви оскаржуєте свій квиток і після винесення рішення, його залишать у силі, права на знижку ви більше не матимете.

Вам потрібно буде сплатити повну суму квитка плюс судовий збір у розмірі 25 доларів.

Що відбудеться при оскарженні виписаного штрафу?

1) Огляд спеціаліста з перевірки. З вами безпосередньо зв’яжеться спеціаліст, щоб розглянути деталі вашого оскарження. Офіцер з перевірки або підтвердить або відхилить ваше оскарження на підставі політики перевірки квитків.

2) Призначення вирішального слухання. Якщо після перевірки ви вирішите перейти до розгляду справи, з вами зв’яжеться координатор, щоб призначити дату слухання. Ви маєте право вибрати бажаний спосіб участі: особисто, по телефону, письмово.

3) Ухвалення рішення суддею. Під час слухання незалежний суддя визначить чи мало місце порушення. Якщо суддя визначить, що порушення сталося, вам потрібно буде сплатити штраф у повному обсязі плюс судовий збір у розмірі 25 доларів. Якщо суддя визначить, що порушення закону не відбулося, вам не доведеться сплачувати штраф чи судовий збір.
Муніципалітет обов’язково розгляне вашу скаргу, якщо у вас є поважна причина.

Штрафи не можуть бути оскаржені із наступних причин:
- ви не знали про положення та правила, щодо оплати паркувань;

- ніхто інший не отримав талон за подібне порушення;

- ви ніколи раніше не отримували штраф за подібне порушення.

ICBC збирає усі дорожні штрафи від уряду провінції. Якщо у вас є квитки, їх потрібно сплатити до поновлення водійських прав або страховки автомобіля, якщо вони не є спірними.

05

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page