top of page

03

Як уникнути отримання штрафу?

Перш ніж паркувати автомобіль, перевірте знаки на вулиці. Знаки підкажуть, коли і де можна паркуватися. У багатьох місцях паркування дозволено лише в певний час. Наприклад, на деяких знаках і паркоматах написано, що з 15:00 до 18:00 паркуватися заборонено. На деяких паркувальних місцях є автомати (паркомати), за допомогою яких можна заплатити за паркування. Не можна паркуватися перед автобусними зупинками або перед гідрантами (водопроводами для гасіння пожежі).
Деякі місця для паркування зарезервовані для людей з обмеженими фізичними можливостями. Вони позначені табличкою та зазвичай знаходяться поблизу входу в будівлю. Паркувати транспортні
засоби тут можуть лише люди з обмеженими можливостями. Поговоріть з лікарем, якщо вам потрібен дозвіл.

Якщо ви припаркуєтесь у зоні, де паркування заборонено, припаркуєтесь у невідповідний час або не заплатите достатньо грошей за паркувальне місце, ви можете отримати штрафний талон
за порушення правил паркування, і вам доведеться заплатити штраф. Ваш автомобіль можуть відбуксирувати на штрафмайданчик. Якщо ваш автомобіль відбуксирують на штрафмайданчик, ви повинні заплатити за його повернення.
Якщо ви отримали штрафний талон за порушення правил паркування, ви повинні оплатити його якомога швидше. У багатьох громадах вам доведеться заплатити більше грошей (плату за прострочення або пеню), якщо ви не оплатите талон протягом 14 днів.

Щоб уникнути штрафу за паркування:
1) не паркуйтесь біля несправного паркомату;
2) повідомте про несправний лічильник;
3) не кладіть одним разом багато монет у лічильник, оскільки повернути лічильник може лише до 2 ох доларів;
4) переконайтесь, що ви правильно ввели номерний знак своєї машини;
5) повертайтесь в машину, до закінчення терміну паркування.

03

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page