top of page

07

Приватне страхування й чи потрібно воно зареєстрованим до MSP?

MSP не покриває всі медичні витрати. Наприклад, послуги стоматолога чи окуліста. Для бажаючих, які хочуть охопити всі можливі медичні витрати, можна придбати додатковий страховий план у приватній компанії.

Якщо Ви шукаєте роботу, майте на увазі, що багато компаній оплачують приватні страхові плани для своїх співробітників та їх сімей.
За послуги, що не входять до переліку MSP, Вам доведеться заплатити під час надання цих послуг. У цьому випадку, потрібно попросити квитанцію й відправити її до страхової компанії на відшкодування. Страхова компанія відшкодовує частину або в повному обсязі кошти, що Ви заплатили. Це залежить від того, які умови вашого страхового контракту з страховою компанією. Наприклад, деякі страхові плани від приватних компаній покривають 80% всіх витрат, решту 20% ви змушені будете платити самостійно.

Іноді деякі офіси, що надають медичні послуги, можуть відправити квитанцію напряму в вашу страхову. Це називається “direct billing.” І таким чином Ви будете сплачувати тільки ту частину коштів, яка не покривається вашим страховим планом.
Задавайте питання перед наданням медичних послуг та переконайтеся, що ви знаєте, як буде оплачено рахунок.

MSP 07
bottom of page