top of page

04

Як зареєструватися до MSP та отримати BC Services картку?

Щоб зареєструватись і отримати BC Services, потрібно зробити два кроки:

1. Подати заявку до MSP поштою і онлайн:
- Заповніть та надішліть MSP реєстраційну форму: https://www2.gov.bc.ca/assets/gov/health/forms/102fil.pdf
і надішліть по пошті за адресою :
Health Insurance BC
Medical Services Plan
PO Box 9678 Stn Prov Govt
Victoria BC V8W 9P7

- Подати заявку онлайн: https://www2.gov.bc.ca/gov/content/health/health-drug-coverage/msp/bc-residents/eligibility-and-enrolment/how-to-enrol#applyonline
Коли подаєте заяву на реєстрацію, ім'я треба вказувати латиницею як в закордонному паспорті або інших офіційних документах. Заяву краще відправити якомога швидше, щоб швидше змогли зручно користуватися медичними послугами в Британській Колумбії.

На розгляд вашої заяви може знадобитися до 3-x місяців. Якщо у вас немає MSP, ви маєте придбати приватну медичну страховку. Якщо вам знадобиться медичне обслуговування в Британській Колумбії, а у вас не буде MSP або приватної медичної страховки, вам доведеться сплатити всі медичні витрати самостійно. Ці витрати можуть бути дуже високими.

2. Відвідати офіс водійських прав ICBC. Після того як надішлете свої документи й реєстраційну форму, Ви отримаєте поштою листа, з яким треба звернутись до офісу водійських прав ICBC. Також потрібно буде взяти 2 документи, що посвідчують особу. Детальніше про документи, які приймаються для ідентифікації особи, можна глянути за посиланням: https://www.icbc.com/driver-licensing/visit-dl-office/Pages/Accepted-ID.aspx.

Найближчий до вас офіс водійських прав ICBC можна знайти за посиланням: https://www.icbc.com/locators/Pages/default.aspx.

Дітям до 19 років, людям від 75 років і старше, людям з дозволами на навчання та роботу не потрібно звертатися до офісу водійських прав ICBC. Ви отримаєте BC Services картку без фотографії по пошті.

Якщо у Вас виникли питання, Ви можете подзвонити за телефонами:
Район Ванкуверу: +1 604 683-7151
Безкоштовний телефон: +1 800 663-7100

MSP 04
bottom of page