top of page
Безкоштовний 2-денний ретріт-інтенсив для пропрацювання травматичного досвіду пов‘язаного з війною в Україні
Безкоштовний 2-денний ретріт-інтенсив для пропрацювання травматичного досвіду пов‘язаного з війною в Україні

Sat, May 28

|

Місце буде повідомлено пізніше.

Безкоштовний 2-денний ретріт-інтенсив для пропрацювання травматичного досвіду пов‘язаного з війною в Україні

Є чудова можливість для українців, які зараз приїхали до BC, не залишитися наодинці з тривожністю, панічними атаками та іншими травматичними розладами, а отримати безкоштовну професійну ефективну психологічну підтримку.

Time & Location

May 28, 2022, 10:00 AM – May 29, 2022, 6:00 PM

Місце буде повідомлено пізніше.

About the event

Вітання! Є чудова можливість для українців, які зараз приїхали до BC, не залишитися наодинці з тривожністю, панічними атаками та іншими травматичними розладами, а отримати безкоштовну професійну ефективну психологічну підтримку.

Запрошуємо жінок та підлітків-дівчат (від 14 років), які потребують зараз підтримки та готові до пропрацювання травми, взяти участь у інтенсивній сесії EMDR-терапії*. Maple Hope Foundation з ініціативи канадських EMDR-сертифікованих терапевтів проводитиме безкоштовний 2-денний ретріт-інтенсив для пропрацювання травматичного досвіду пов‘язаного з війною в Україні та вимушеним переселенням (особисті втрати, насилля, переживання розлуки, горя).

Запропоновані pro bono EMDR-сесії - це унікальна нагода ефективно пропрацювати травми, підтримати себе та допомогти психіці впоратися з дуже непростим досвідом. Як знати, чи вам може стати в нагоді така підтримка? Точно, якщо ви мимоволі постійно повертається в думках до одних і тих же подій, у вас підвищена тривожність, дратівливість, відчуття постійної небезпеки, страху, підвищене серцебиття, порушення сну, нічні жахіття, думки про самогубство, гіперчутлива емоційна реакція на події навколо, або навпаки ніякої емоційної реакції, неможливість відчувати чи співпереживати. Терапевтичні сесії будуть проходити у малих групах, участь в інтенсиві — безкоштовна (харчування передбачене).

Місце проведення - Metro Vancouver (точна локація узгоджується)

Дати інтенсиву: 28-29 травня (субота-неділя). 

Якщо б ви хотіли доєднатися до групи – заповніть, будь ласка, форму до 20 травня тут: https://forms.gle/cGapc3TGNUEBPHvB6 

Оскільки кількість місць у групі обмежена (до 10 осіб), не зволікайте: зголошуйтеся, якщо вам потрібна зараз підтримка. Після зголошення достатньої кількості учасниць ми закриємо набір та записуватимемо вже у waitlist. Будемо вдячні за поширення інформації та репост в спільнотах.

* EMDR (Eye Movement Desensitization and Processing) – це добре досліджений ефективний підхід справитися та психологічно зцілитися при різних психологічних травмах, тривожних розладах, депресіях, фобіях, переживання горя (детальніше почитати можна, наприклад, тут: https://www.emdria.org/about-emdr-therapy)

Share this event

Event Info: Events
bottom of page