top of page

“U-Home club” у Ванкувері для новоприбулих українців та молоді

Повідомлення від Ukrainian Youth in Vancouver

This is the first event of the newly launched U-Home club, which is the place where you can meet soulmates, share your culture, find support and networking. Through different kinds of monthly activities we’ll create a home for ourselves. The first event’s focus is specifically on Ukrainian Youth in Vancouver.


Час: 28 травня, 2017, неділя о 2 годині дня

Місце: – 502 5th Ave, New Westminster, BC

Більше деталей на Фейсбук – https://www.facebook.com/events/1949383511948630/

“Привіт, друзі! Ми знаємо, як буває важко знайти себе та друзів у такому місті одинаків, яким вважається Ванкувер. Багато хто з вас переїхав сюди як студент, чи по роботі, що не завжди сприяє швидкій адаптації, напротивагу тим, хто тут народився або переїхав з батьками у дуже ранньому віці. Тож ми вирішили створити клуб, який стане не просто місцем, де проводяться якісь івенти, а швидше – нашою з вами ДОМІВКОЮ, де ми зможемо:

– Краще пізнати та підтримати один одного; – Адаптуватися до умов життя в Канаді, враховуючи специфіку країни та власний менталітет; – Поділитися своєю культурою з іншими етнічними групами; – Збудувати професійний нетворк (є гарний вираз, що “зв’язки вирішують все” – це воно) та просто have fun разом.

Зустрічі проходитимуть щомісяця, будуть різними за формою проведення і тематикою. Тож, перша зустріч присвячена проблемам, з якими стикається молодь в імміграції та деяким hints як з ними справитися.

Спеціальний гість заходу – Оля Скідмор, яка розкаже неймовірну історію своєї імміграції до Канади, а також пошуку себе.

Формат заходу: бесіда за чашечкою кави/чаю, тому приносьте щось смачненьке – поділимося!

Координатори клубу – Liza Piatko, Galyna Paliychuk.”

0 views0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page