top of page

Kantor Teleсom і далі розмовлятиме українською

До редакції УВ надійшов лист-відповідь на нашу попередню публікацію “Української вимагай!“. Нагадаємо, що вона стосувалась мовної політики у сервісному обслуговуванні українсько-канадської компанії “KANTOR TELECOM“. Пропонуємо до вашої уваги наступне роз’яснення від дирекції компанії:

“Найперше ми хочемо подякувати всім людям з української громади які користуються нашими сервісом і підтримують таким чином нашу компанію і українців, які знайшли роботу в нашій компанії.

Дуже прикро чути, що деякі користувачі нашого сервісу не задоволені його якістю (хоча всі користувачі, які прийшли і приходять до нас від інших компаній відмічають, що якість нашого зв’язку є найкращою)  чи обслуговуючим персоналом.

В найкоротший час ми зробимо все можливе для ще більшого покращення якості нашого сервісу і щоб всі наші україномовні користувачі мали можливість розмовляти, в залежності від їхнього бажання, українською чи англійською мовами. Тим більше, що одна наша україномовна працівниця скоро повертається з декретної відпустки.

Ми розуміємо, що деяким користувачам неприємно чути не рідну мову по тій чи іншій причині і тому зробимо все залежне від нас для задоволення потреб наших користувачів.

На жаль історія і доля українського народу складна, особливо в минулому, і як ми можемо побачити з нижче цього посилання, навіть тут, в Канаді, вона була не простою.

Але давайте напередодні Воскресіння Христового згадаємо і не будемо забувати його заповідь: люби ближнього свого, як самого себе. Бо ніякі наші діяння, а тільки Любов усуне всі непорозуміння поміж нашої громади та націями, і не стане в нас недругів.

З повагою,

дирекція KANTOR TELECOM”

PS. Редакція УВ дякує керівництву компанії за швидку реакцію, сподіваємось, що між українськими бізнесменами та споживачами їх послуг знову панує злагода та порозуміння.

1 view0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page