top of page

Je suis Charlie: “бандерівський” погляд на акт тероризму


У рубриці “Листи до редакції” Український Ванкувер продовжує публікувати думки та відгуки наших читачів. Стиль написання автора залишено без змін. 

 • • •

Таїсія Попова (Ванкувер)

Події, що сталися у Франції  7 -го січня 2015 року, сколихнули не тільки всю Европу, але й увесь цивілізований світ. Ванкуверські українці прийшли до французького консульства висловити свою підтримку Франції у скорботі по загиблим журналістам і художникам.

3

Численні видавництва і редакції в багатьох країнах випустили свої матеріали  на чорному тлі наступного дня, в жалобі.


je suis

Все прогресивне людство шоковане і вкрай стурбоване. За винятком самих терористів , які планували та скоїли  цей злочин. Ця трагедія також не торкнулася сердець  інших членів організованих терористичих угрупувань, до яких також можна віднести “ДНР” та “ЛНР”. Терористи захоплюють  території, вирішують  долю людських життів, намагаються  володарювати, насправді будучи лише звірами. І сила їх тільки в зброї, яка дає їм владу вершити зло. Вони крадуть спокій у  домівках, змушують нас хвилюватися за рідних та почуватися у небезбеці у публічних місцях, а борців за свободу слова навіть і на робочих місцях.

Може, це акт безжалісної помсти від радикально налаштованих мусульман всьому цивілізованому світу, чи може християнському люду? Ще Ностарадамус пророкував знищення Європи через релігійні суперечки християн з мусульманами. Чи не є це початком великого кінця бездійної та постійно виражаючої стурбованність Європи, яка не може навіть дати гідну відсіч Путінскій політиці та агресії ? Європа відчула на собі лише слабке відлуння тероризму, від якого потерпає Україна та українский народ вже більше ніж пів-року. Так! Громадяни Франції шоковані, збентежені та виражають  своє обурення та протест діям терористів, які намагаються залякати свободу слова. В ці дні французи та інші європейці нагадують нам нас, українців, на початку нашої боротьби  з політичним терористичним угрупуванням Янукович & Ко. Вони гуртуються, підтримують та підбадьорюють один одного в цій трагедії, тому-що тільки в єдності сила. Українці це знають з власного досвіду.


4

Рік складається з 365 днів, але злочинці обрали  та запланували  акт розстрілу робітників журналу саме на Різдво Христове. Невже вони таким чином хочуть принизити  наші  почуття лише тому, що редактори журналу Charlie Hebdo принизили  пророка Мухамеда . Ми можемо зрозуміти їхні ображені почуття, але ніколи не зрозуміємо та не схвалимо їхніх вчинків. Майже усі релігії світу вчать прощенню та засуджують вбивство. Тільки той, хто дав життя, має право його забирати. Тільки Бог. Тільки наш Творець, і тут не може бути ніяких виключень.


1

Ми, всі українці світу, сподіваємося, що нарешті Європа прокинеться після цих трагічних подій  та зміцнить свої позиції щодо підтримки України у боротьбі з російським тероризмом , а Франція остаточно поставить крапку в домовленностях з Росією про передачу гвинтокрилоносців “Містралей”.

Христос Народився! Славімо Його!

0 views0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page