top of page

Everything is going to be alright, або все буде добре

Світлана Бесага (Ванкувер)

Пам’ятаєте відому фразу «Все буде добре, я дізнавалася»?

Ось саме таким схожим надписом, лиш англійською “Everything is going to be alright” красується Rennie Collection Gallery вже 6 років.


все буде добре

Слова, які кожен з нас чув в своєму житті і в емоційні моменти, і в часи особистісної кризи прикріплені до шестиповерхового будинку галереї та світляться неоном, напрявляючи своє світло на East Vancouver. І це символічно, бо саме цей район довгий час був одним з найбідніших у Канаді. Оптимістичний вислів сяє, посилаючи підбадьорливий сигнал всім, хто потребує підтримки. Експонат № 851, а саме так цей надпис офіційно називається, встановили у 2008 році на постійну експозицію в історичній частині Сhinatown у Ванкувері на будівлі компанії Wing Sang , що належала успішному китайсько-канадському бізнесменові Yip Sang.


Everything

І в тому теж є символізм: Yip Sang створив вельми успішну компанію в часи глибокої дискримінації на всіх рівнях. І тепер цей символ оптимізму посилає своє неонове світло всім, кому потрібно то почути, побачити, кому не вистачає світла добра. Світло йде саме з району колишньої бідності з будинку людини, в якої стартові позиції для досягнення успіху були незавидними. Навіть сам будинок є знаменитістю тепер.

Побудований у 1889 році, він входить в список всесвітньої спадщини, а також тут  знаходиться одна з найбільших колекцій сучасного мистецтва в Канаді. Боб Ренні з компанії «Ренні систем маркетинг» (найбільшої маркетингової фірми по нерухомості у Ванкувері) витратив більше $ 10 млн протягом чотирьох років, щоб відновити цю найстарішу ванкуверську будівлю. Ось такий ванкуверський символізм, наочність здійснення американської мрії.


Rennie_Cantor_Web_01

Зараз тут знаходиться Арт галерея Rennie Collection, куди можна прийти безкоштовно. Також Ви можете забронювати тур і відвідати сад на даху.

Адреса: 51 East Pender Street, Vancouver

1 view0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page