top of page

30 листопада – 1 річниця Революції Гідності у Ванкувері

Цими днями українці по всьому світу відзначають, згадують початок Революції Гідності, що розпочалася в Києві 21 листопада минулого року. Наш ЄвроМайдан у Ванкувері був зібраний спонтанно у відповідь на події в Києві і багато хто з нас виходив на Ванкуверські майдани, брав участь у автомайданах аж до початку війни на Сході. Є що згадати…


english-maple-hope1

Нас стало набагато більше у Ванкувері, активних та небайдужих. Команда O.W.L. Ukrainian Canadian Education and Charity Trust, організатори програми для Молоді Майдану у Ванкувері запрошують всіх на коротку програму, де ми плануємо:

– Перегляд документального фільму “Батальйон 24” про війну на Сході з англійськими субтитрами, щойно представленому на Берлінському кінофестивалі. Проект “Війна зараз” – фільм про реальні події, які відбуваються на території України. Підготовлений матеріал польською журналісткою, яка сама була тяжко поранена під час перебування в зоні АТО. Фільм показує реалії життя простих людей , які боронять свою Батьківщину, її волю та незалежність. Показ фільму планується на міжнародному рівні в Лондоні, Парижі, Амстердамі, США , Канаді.

– Презентацію нашого нового проекту – “Кленова надія для України”, спрямованого на підтримку важкопоранених бійців та їхніх родин.

– Продаж виробів від Львівської Майстерні Шоколаду та інших сувенірів з України.

– Просто знайомство із тими людьми, котрі допомагають і спілкуються з нами у форматі соціальних мереж.

Будемо раді бачити старих і нових друзів

Подія на Фейсбук – https://www.facebook.com/events/1566515203564162/

Час: Неділя, 30 листопада о 14.00 (Sunday, November 30 at 2:00pm)

Місце: 500-555 Seymour St.,BCIT Downtown Campus in Vancouver, BC

З повагою з далекої України, Світлана Комінко, ЄвроМайдан Ванкувер Сильніші Разом

0 views0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page