top of page

24 серпня проголошено Днем України в Ванкувері

Ірина Широка (КУК – Ванкувер, зв’язки з громадськістю)

24 серпня мільйони наших співвітчизників по всьому світу відзначають День Незалежності своєї Батьківщини. Українці Ванкуверу та їхні почесні гості також зібралися на святкування 25-ї річниці Незалежності України біля мерії міста. В середу 24-го серпня Радник міста Ванкувер, Джордж Афлек, урочисто привітав українських жителів міста зі святом і побажав сил і розквіту такій молодій державі, як Україна.

фото 1 (1024x576)

Джордж Афлек передав вітання від мера Грегора Робертсона і проголосив 24 серпня 2016 року Днем України в Ванкувері.


Почесний Консул України Любомир Гуцуляк звернувся до своїх земляків з привітанням і закликом не зупинятись в боротьбі, бо незалежність вже здобута, а свободи нас хочуть знову позбавити. Також Консула прийшли привітати його колеги з таких країн, як: США, Сербія, Швейцарія, Малайзія, Японія, Венесуела, Колумбія, Індонезія, Сальвадор, Китай, Маурітус, Нідерланди, Афганістан, Пакистан та Італія.


З привітальною промовою перед гостями виступила Президент Конгресу Українців в Канаді Ванкуверського відділу – Наталя Яцкевич. Пані Наталя нагадала, що сьогодні велике свято не тільки для України, але й Канади, адже українці також святкують 125-ту річницю перших поселень на цій гостинній землі. Разом з почесним Консулом паном Гуцуляком вони урочисто підняли український прапор над мерією Ванкуверу.


Щиро дякуємо усім, хто долучився до організації, а зокрема, хору Світанок за чудово виконані гімни Канади і України. Окрема подяка всім, хто зміг прийти і розділити з нами цей унікальний і урочистий момент.

фото 5 (1024x768)
0 views0 comments

Commentaires


Post: Blog2_Post
bottom of page