top of page

24 листопада, 2012: поминальна Служба Божа з нагоди річниці смерті Ігора Струтинського

24 листопада 2012р. о 8:30 год. ранку у катедрі Пресвятої Євхаристії (501 – 4th Ave, New Westminster, BC) відбудется поминальна Служба Божа з нагоди річниці смерті Ігора Струтинського.

•••


02.08.1965 – 24.11.2011 “You will keep in perfect peace, him whose mind is stayed on You because he trusts in You” (Isaiah 26:3)

Після довгої боротьби з хворобою  Ігор Струтинський помер у центральній лікарні  м. Бернабі 24 листопада 2011 року о14:30 год.


Ігор Струтинський народився 2 серпня 1965 року в Калушському районі на Івано-Франківщині. Здобув освіту у Львівському Державному Університеті на кафедрі Прикладної математики та навчався у Технологічному Університеті Стейту Нью Джерзі (NJIT – New Jersey Institute of Technology) на програмі PhD.Емігрував до Ванкуверу у 1998 році. Працював в компаніях Sierra, Telus, RPC, викладав у BCIT та очолював парафіяльну раду Української Католицької Церкви Пресвятої Євхаристіїї у New Westminster.

Віра в Бога і любов до України були постійними життєвими супутниками Ігора. Далеко від рідного краю разом з дружиною Оксаною плекали любов до української культури, рідного слова та церкви у двох донечок, Оленки та Соломійки.Незабутні українські вечорниці, новорічні вечори та інші українські свята, організовані при допомозі Ігора Струтинського завжди залишаться в пам’яті друзів та української громади Великого Ванкуверу.

0 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page