top of page

24-ий Трирічний Конґрес Українців Канади відбудеться у Торонто, 7-10 листопада 2013 року

Конґрес Українців Канади, прес-реліз

Оттава, Канада

Зазначте у своєму календарі!

Конґрес Українців Канади (КУК) радо повідомляє, що 24-ий Трирічний Конґрес Українців Канади відбудеться у Торонто, Онтаріо, з 7-10 листопада 2013 року. Ця зустріч – це перше зібрання проводу української канадської громади у Торонто від часу проведення ІІІ Трирічного Конґресу Українців Канади у Торонто в 1946 році. Ця подія також дасть початок низці заходів, присвячених відзначенню 200-річного ювілею Тараса Шевченка, і підготовці до 125-річниці поселення українців у Канаді. Ми закликаємо вас вже тепер будувати свої плани так, щоб відвідати цей один із найбільш важливих і величних конґресів, з усіх, які були дотепер.

Організований Централею Конґресу Українців Канади та відділом КУК у Торонто, Трирічний Конґрес 2013 надасть три повних дні для плідної співпраці, політичних форумів, виставок та вручення нагород. Найголовнішим буде обраннянового проводу української канадськоїгромади на наступні 3 роки та визначенняголовних напрямків діяльності на подальший період. Офіційна програма, а також інформація про резервацію готелів будуть розповсюджені найближчим часом.

Плануючи Вашу подорож до Торонто, не забудьте запланувати додатковий час на відвідування хоча б кількох з багатьох цікавих місць у Торонто.Більш докладну інформацію, в тому числі програму та реєстраційну інформацію, чекайте незабаром.

0 views0 comments

Commentaires


Post: Blog2_Post
bottom of page