top of page

23 травня 2016: Виїзний прийом та зустріч із громадою Ванкувера від Генерального Консульства України

В понеділок, 23 травня 2016 року (Victoria Day), до Ванкуверу приїжджає Консул С. Кавецький, з Генерального Консульства України, що у Торонто.

Ukrainian Consulate

Для індивідуальних питань приходьте з 9.30 am – 4.30 pm., за адресою 807 – 938 Howe St., Vancouver, BC (офіс Почесного Консула України у Ванкувері, тел (604) 331-2505, ел. пошта huculak@smartt.com).

Також цього ж дня о 7 годині вечора відбудеться відкрита зустріч Консула з українською громадою Ванкувера за адресою Ukrainian Manor – 7007 Kerr Street, Vancouver, BC.

З повагою Почесний Консул України у Ванкувері, Любомир Гуцуляк

ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОНСУЛЬСЬКИЙ ПРИЙОМ 23.052016 у м. ВАНКУВЕР

Шановні громадяни!

Інформуємо, що 23 травня ц.р. в м.Ванкувер проводитиметься виїзне консульське обслуговування консулом ГКУ в Торонто С. Кавецьким. Прийом громадян з консульських питань проводитиметься з 9.30 до 14.00 в приміщенні Почесного консульства України в м.Ванкувер за адресою 807 – 938 Howe St.

Просимо врахувати, що враховуючи специфіку консульської роботи до розгляду будуть прийматися тільки звернення щодо вчинення нотаріальних дій (довіреність, дозвіл на виїзд дитини, заява про поновлення виплати пенсії тощо), легалізації документів, витребування документів (довідка про несудимість), а також надаватимуться консультації з інших консульських питань.

КЛОПОТАННЯ ПРО ОФОРМЛЕННЯ ПАСПОРТА ПРИЙМАТИСЯ НЕ БУДУТЬ.

Для оформлення ДОВІРЕНОСТІ слід до 18.05.2016 р. надіслати до ГКУ в Торонто (на ел адресу gc_cat@mfa.gov.ua):

  1. Копію першої сторінки дійсного закордонного паспорта або паспорта громадянина Канади заявника та довіреної особи;

  2. Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера заявника та довіреної особи;

  3. Інформацію щодо змісту довіреності (дані квартири, транспортного засобу, місця реєстрації, назва банку тощо) або проект такої довіреності.

Вартість довіреності – 115 кан.дол. Оплата приймається у вигляді Money Order or Certified cheque payable to Consulate General of Ukraine in Toronto.

Для оформлення ДОЗВОЛУ БАТЬКІВ НА ВИЇЗД ДИТИНИ ЗА КОРДОН або оформлення паспортних документів слід до 18.05.2016 р.  надіслати до ГКУ в Торонто (на ел адресу gc_cat@mfa.gov.ua):

  1. Копію першої сторінки дійсного закордонного паспорта або паспорта громадянина Канади одного з батьків, який дає дозвіл на виїзд/оформлення паспорта;

  2. Копія свідоцтва про народження дитини та/або закордонного паспорта дитини (у разі наявності);

  3. Копію паспорта супроводжуючої особи/другого з батьків з яким їхатиме дитина.

Вартість дозволу одного з батьків – 45 кан.дол. Оплата приймається у вигляді Money Order or Certified cheque payable to Consulate General of Ukraine in Toronto.

Для ЗАСВІДЧЕННЯ СПРАВЖНОСТІ ПІДПИСУ слід до 18.05.2016 р.  надіслати до ГКУ в Торонто (на ел адресу gc_cat@mfa.gov.ua):

  1. Копію першої сторінки дійсного закордонного паспорта або паспорта громадянина Канади заявника;

  2. Інформацію щодо змісту заяви, підпис на якій буде посвідчено;

Вартість дозволу одного з батьків – 45 кан.дол. Оплата приймається у вигляді Money Order or Certified cheque payable to Consulate General of Ukraine in Toronto.

Для подачі документів щодо ВИТРЕБУВАННЯ ДОВІДКИ ПРО НЕПРИТЯГНЕННЯ ДО КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ слід прибути на прийом громадян маючи при собі паспорт та свідоцтво про народження, а у разі зміни прізвища – документи про таку зміну.

Вартість витребування довідки – 75 кан.дол. Оплата приймається у вигляді Money Order or Certified cheque payable to Consulate General of Ukraine in Toronto.

Для подачі ДОКУМЕНТІВ НА ЛЕГАЛІЗАЦІЮ слід прибути на прийом громадян маючи при собі паспорт чи інше Id та документ який подаватиметься на легалізацію.

У разі подачі для легалізації документів за іншу особу або компанію – слід мати письмову довіреність на представленні інтересів.

Вартість легалізації – 70 кан.дол. в нетерміновому порядку за один документ (205 кан.дол. за документи юридичних осіб). В разі бажання вчинити дію в терміновому порядку оплата подвоюється. Оплата приймається у вигляді Money Order or Certified cheque payable to Consulate General of Ukraine in Toronto.

Враховуючи, що консульське обслуговування проводитиметься на Victoria Day коли банківські установи будуть зачинені, просимо оплатити консульський збір наперед та мати при собі оплачений Money order під час прийому громадян.

З повагою,

ГКУ в Торонто

0 views0 comments

Comentários


Post: Blog2_Post
bottom of page