top of page

2 березня, 2014: Ванкуверський Євромайдан 3.0

Софія Пилипенко (Ванкувер) 

За ініціативи Світлани Бесага 2-го березня біля Vancouver Art Gallery “за традицією” відбулася чергова акція. Вже вкотре українська громада Ванкуверу згуртувалася – цього разу під гаслом “Крим – це Україна!”, щоб висловити свою підтримку Криму та закликати світову спільноту проявити активну позицію та допомогти зупинити вторгнення Росії. Цього разу, представників медіа під час акції було безпрецедентно багато. Зокрема, цієї неділі про акцію зробили репортаж CKNW News, CBC News, ICI Radio Canada та Vancouver Sun.


Ми вдячні Наді Стефин за послідовне встановлення зв’язків з представниками місцевих засобів масової інформації та допомогу у координуванні!


Проведена акція показала, що українці Ванкуверу дуже занепокоєні ситуацією в Україні – але не залякані. Протягом останніх трьох місяців українці показали неабияку силу волі й відвагу та продовжують доводити, що наш народ не здолати!

Особливо приємно було бачити, що акція вкотре об’єднала вже знайомих представників української громади Ванкуверу та допомогла знайти нових – станом на сьогодні Facebook-група ‘Українці у Ванкувері’ налічуює майже 750 українців.

Дякуємо всім, хто підтримав акцію!

Тим часом, ми продовжуємо уважно слідкувати за розвитком подій в Україні.

Фото надане Олександром Коваленком

0 views0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page