top of page

19 серпня, 2012: Ванкуверський осередок Української Суспільної Служби – збори

Валерій Шевчук (Ванкувер)

Ванкуверський осередок Української Суспільної Служби збирається на чергове засідання у неділю 19 серпня о 13-тій годині.  Місце зборів – конференц зал церкви Св.Марії що на Аш у Ванкувері (3150 Ash Street, Vancouver, BC).  На порядку денному: фінансовий звіт за минулий рік,  співпраця з осередками Української Суспільної Служби в Україні, інформація про зустріч з Головою Світової Ради УСС пані Іриною Ващук та з директором Торонтівської Філії УСС паном Віктором Гетьманчуком.

За останні роки робота УСС Канади претерпіла  багато змін,  не змінними лишаються цілі організації: потребуючих нашої допомоги не стало менше – як не більше.  Основним досягненням, як на мене, стало створення мережі Суспільної Служби в самій Україні: 90 осередків!

Ініціатором цього важливого проекту стала пані Ірина Ващук яка вже 5 років беззмінно очолює Світову Раду УСС.  Всі, хто є або був причетний до роботи благодійних організацій, знає яка це важка, навіть виснажлива праця. Честь і хвала пані Ірині.  За її власними словами, натхнення і сили вона черпає в любові до України та чарівних людей яких вона там зустрічає під час продорожей.

Завдяки їй тепер кожний канадійський осередок має можливість безпосередньо мати справу з міським або обласним відділом УСС в Україні.  Залишається зробити вибір: з яким містом будем співпрацювати ми.  Особливу увагу пані Ірина просила би приділити східній Україні як більш занедбаній у всіх відносинах, більш потребуючій.

Дуже сильне враження на мене справило відвідання УСС Торонта що на 2445, Bloor Street, Toronto. Посилки в Україну там пакуються як на конвейорі – щодня.  Крім цього Торонтівський відділ займається широким колом питань щодо допомоги місцевим українцям.

УСС Торонта має своє викуплене приміщення, постійних робітників та велику кількість волонтерів.  Пан Віктор Гетьманчук, Екзекутивний Директор Служби радо вітав гостей з Ванкуверу та поділився досвідом своєї роботи.  Щоб хоч трохи наблизитись до обсягів роботи Торонта нам потрібно залучати більше активних людей до нашої Служби і так, урядове фінансування можливе як-що наша Служба візьме на себе де-які обов”язки.

Тут потрібна буде допомога наших досвідчених адвокатів.  Але поки ми покладаємось суто на волонтерів та на пожертви від небайдужих.  Як-що ви один з них, то приходьте на наші збори в цю неділю.

0 views0 comments

Recent Posts

See All

Commentaires


Post: Blog2_Post
bottom of page