top of page

15 вересня, 2012: Запрошуєм на благодійний розпродаж, намагаємось врятувати дівчинку з Харкова

Чорноморець (Ванкувер)


Лєра

Можливо Ви пам’ятаєте ми друкували листа від Ірини Любот, дочка якої хвора на лейкоз – Лєра. Останні новини – дівчинка знаходиться на лікуванні, в неї зараз ремісія і як тільки буде знайдено донора та внесені всi гроші –  відбудеться пересадка кісткового мозку, яка є єдиним що може врятуватu маленьку Валерію. Гроші збираються усім світом, зібрано понад 60 000 доларiв, бракує 87 000. Ванкуверські дівчата відкрили фонд який допомогає зібрати гроші для малечі – вже зібрано понад 20 000 доларів у Великому Ванкувері.

Великий “гаражний” розпродаж у Н’ю Весті від Veronika Children Leukimia Foundation. Всі заробленні гроші підуть на оплату лікування Валерії Любот з міста Харкова. Не пропустіть можливість допомогти 2х річній дівчинці!

Багатий асортимент речей – дитячій одяг, спортивне знаряддя, товари для дому та багато іншого. Також  у планах благодійне барбекю та продаж сoлoдощів домашнього приготування.

Де: Ukrainian Orthodox Church Kyiv Patriarchate, 304 – 8th street, New Westminster

Коли: 15 вересня, субота, з 9:00 до 15:00

Будемо дуже вдячні за Ваші пожертвування речей для розпродажу. Ви можете їх лишити у магазині Euro food на North road або зателефонувати 604 560 9929 (Олена) або написати за email: fundveronika@gmail.com

0 views0 comments

Recent Posts

See All
Post: Blog2_Post
bottom of page