top of page

1+1 International увійшов до найбільшої канадської мережі платного ТБ

Міжнародний телеканал 1+1 International заключив контракт з одним із ключових гравців ринку платного телебачення в Канаді – Bell Canada. Відтепер канал доступний в українському пакеті Bell  Fibe TV, абонентська база якого складає 1,2 млн домогосподарств.

1plus1

Включення до пакету національного мовника Канади було однією зі стратегічних цілей 1+1 International, адже в країні проживає одна з найбільших та найактивніших українських громад. Близько 4% населення Канади – українці. Крім того, дохід з абонента у США та Канаді значно вищий, ніж в Європі.

«Ми раді розпочати співпрацю з Bell Canada і сподіваємось швидко стати головним каналом в українському пакеті Bell  Fibe TV. Популярність телеканалу 1+1 International росте на усіх територіях, і розширення мовлення у Канаді дозволить нам краще реалізувати свій потенціал, стати ближчим та доступнішим для глядача, зміцнити його зв’язок із сучасною Україною», – зазначив генеральний продюсер телеканалу 1+1 International Владислав Свінченко.

У меню Bell Fibe TV канал можна знайти за номером 2892 або текстовим запитом «1+1».

«Українська діаспора Канади цікавиться всіма аспектами життя України. Ми активно працюємо на підтримку України у чотирьох пріоритетних напрямках: безпека, економіка, гуманітарна та інформаційна політика.  Ми досить дієво запобігаємо російській пропаганді, але те, що в Канаді дуже мало і російськомовної проукраїнської преси, і україномовної є проблемою. Тому кожен інформаційний потік  –  дуже важливий і дуже допомагає», – зазначив Павло Ґрод, Президент конгресу українців Канади.

Нагадаємо, 1+1 International отримав ліцензію на мовлення в Канаді у грудні 2014 року. Як і раніше, канал доступний на території Канади в пакетах місцевих IP-операторів. Інформацію про присутність каналу в різних країнах шукайте на сайті http://int.1plus1.ua/ в розділі «1+1» у вашій країні».

Група 1+1 media, прес-реліз

0 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page