top of page

Інтерв’ю з Ярославом Гаврилком, українським юристом із Ванкуверу


Підготував Чорноморець (Ванкувер, Канада)

Як українцям досягти успіху в Канаді? Шукаючи відповідь на це питання, УВ започаткував бізнес-рубрику, де ми публікуватимемо інтерв’ю з успішними професіоналами та підприємцями нашого міста.

Розіславши запрошення кільком представникам бізнесових кіл Великого Ванкуверу, ми отримали перший відгук – з нами люб’язно погодився порозмовляти пан Ярослав Гаврилко (Yaro Y. N. Gavrylko), адвокат та нотаріус. Пропонуємо до вашої уваги інтерв’ю із нашим земляком.

УВ: Пане Ярославе, розкажіть будь-ласка трішки про себе: звідки ви родом, де виросли та навчались.

ЯГ: Я родом із Івано-Франківська, там пройшло моє дитинство, аж поки ми не переїхали до Канади в середині 90-х років. Вже тут закінчив приватну школу. За хороше навчання отримав стипендію від провінційного уряду та був зарахований до Simon Fraser University на факультет криміналiстики та політології.

А з 2002-го року продовжував навчання у Лондонському Університеті в  Англії.  Під час студентських років приймав активну участь в громадських та політичних рухах.  Написав дисертацію з медичного права.  Півтора роки працював юристом в Україні а тепер практикую у Ванкувері.  Працюю в різних галузях юриспруденції,  захищаю права широкого кола клієнтів по різноманітних питаннях.

УВ: Розкажіть будь-ласка трішки більше про свій український досвід.

ЯГ: У Києві я працював на першу в Україні американську юридичну компанію.  Наш офіс був на Хрещатику і займався я корпоративним правом.  Але мені це  було  не цікаво, а займатися юридичною практикою безпосередньо з людьми я не міг. На жаль в галузі права Україна живе ще законами 60-х років.

УВ:  Ви згадали, що студентом приймали участь в студентських проектах. Можете щось додати?

ЯГ: В Лондоні мене обрали президентом студентського комітету юридичного факультету. Доводилось багато працювати,  захищати студентські права,  регулярно друкувався у факультетській газеті.  2004 рік застав мене на цій посаді, чим я і скористався звернувшись до декана написати листа підтримки в штаб Помаранчевої революції.  Отримали подяку за моральну підтримку.

УВ:  Де ви зараз практикуєте у Ванкувері?  У вас власний бізнес чи ви працюєте на компанію?

ЯГ:  Я працюю на юридичну фірму Dusevic & Co. Мій офіс знаходиться в Burnaby,  зупинка Sky-Train MetroTown на розі Kingsway ta McKay, за адресою: # 210-4603 KIngsway.

УВ: Якими видами юридичної допомоги ви займаєтесь?

ЯГ: Я практикую сімейне право, кримінальне право, всі види цивільного права: страхові позови, побутові травми, непорозуміння з ICBC, і т.д., трудове право, корпоративне право, справи з нерухомістю.

УВ: Чи звертаються до вас місцеві українці з Ванкуверу?

ЯГ: Так, постійно звертаються, я завжди радий бачити українців у себе в офісі. (УВ: дійсно коли ми перший раз  зателефонували панові Гаврилку, він був радий чути українську мову)

УВ: Чи вважаєте ви себе успішною людиною? Якщо так, то в чому секрет вашого успіху?

ЯГ:  Так, безумовно я задоволений станом своїх справ. Секрету ніякого немає.  Я б сказав працелюбність,  наполегливість,  вміння не впадати в розпач в разі тимчасових невдач.  Канада це країна необмежених можливостей, тут можна досягнути любої мети.  Тільки треба усвідомити чого ти бажаєш більше за все, чим би займався з насолодою та віддачею.  Я люблю  спілкуватись з людьми,  допомагати людям і це дає мені енергію.

УВ:  Чи можете сказати пару слів про свою сім’ю?

ЯГ:  Я нещодавно одружився з чарівною дівчиною, українкою з Дрогобича.  Моя дружина поки що ще в Україні.  Ми знайомі багато років і я дуже їй вдячний, що вона чекала поки я здобуду освіту  весь цей довгий час.

УВ:  Як ви оцінюєте організацію української громади Ванкуверу, чи ви приймаєте участь в її житті?

ЯГ:  Мені важко дати якусь однозначну оцінку, але участь я приймаю активну: знаюсь з багатьма нашими людьми, відвідую церкву. Радий бачити появу вашої газети і готовий співпрацювати з УВ.

УВ: Іншими словами, чи можемо ми сподіватись на вашу статтю з якоїсь цікавої для читачів теми у майбутньому?

ЯГ:  Так, я якраз мав саме це на увазі.

УВ:  А можна безплатну юридичну пораду прямо зараз?

ЯГ: Прошу.

УВ: На сторінках УВ можна прочитати статтю про те, як правильно та безпечно їздити автом узимку.  А я чув, що ІСВС відмовляється платити компенсацію у випадку аварії, що сталась за екстремальних погодних умов,   як-от  глибокого  снігу та ожеледиці.  Це правда?

ЯГ: Те що ICBC відмовляється платити, і не тільки у згаданому вами випадку, це правда.  Правда також те,  що ICBC таки заплатить,  але тільки після того як клієнт звернеться до мене.  Так що звертайтесь.

УВ:  Куди саме до Вас звертатись?         

ЯГ:  за телефоном 604-436-3315, спитати Mr. Gavrylko, або пишіть на електронку: yaro@dusevic.com

УВ: Щиро дякую за розмову, бажаємо Вам успіху і до нових зустрічей!

P.S. Від редакції додамо, що запрошення на інтерв’ю на сторінках УВ залишається відкритим для всіх професіоналів та підприємців Великого Ванкуверу. Якщо ви бажаєте розповісти про себе, поділитись секретами свого успіху – звертайтесь до редакції (e-mail: info@ukrainianvancouver.com) і ми із задоволенням з Вами зустрінемось.

1 view0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page