top of page

Іван Іванюра, член дорадчої ради Конґресу Українців Канади, отримав нагороду “Top 25 Immigrant

24-го червня, 2015 – Оттава

Ivan (John) Iwaniura

Ivan (John) Iwaniura


Конґрес Українців Канади (Конґрес) вітає Івана Іванюру з нагоди отримання престижної нагороди Royal Bank of Canada (RBC) Top 25 Canadian Immigrant Award.

Нагорода RBC Top 25 Canadian Immigrant Award визнає іммігрантів, які живуть в Канаді, досягнули успіхів та здійснили позитивний внесок в суспільне життя Канади. Це перша канадська національна нагорода, яка визнає досягнення іммігрантів з всіх сфер життя.

“Від імені українсько-канадської громади, для мене велика честь привітати Івана з нагоди отримання цеї важної нагороди,” сказав Павло Ґрод, Національний Президент Конґресу. “Приклад Івана – це справжня українсько-канадська історія досягнень, й натхнення для нас всіх, що тяжка праця, відданість та чесність завжди приводять до успіху.”

Пан Іванюра іммігрував до Канади з Польщі в 1988-му році з дружиною Ганною та дітьми. Він побудував успішний бізнес, Caravan Logistics, який став один з 50 провідних підприємств-перевізників в Канаді.

Більше про нагороду та пана Іванюру можна прочитати тут: http://canadianimmigrant.ca/canadas-top-25-immigrants/canadas-top-25-immigrants-2015/john-iwaniura

В пана Іванюри завжди є час на громадську працю – він служить на Раді Директорів Конґресу, Дорадчі Раді Конґресу, як Віце-Президент Канадсько-Української Торгової Палати, та в численних інших організаціях. Пан Іванюра щедро підтримує численні ініціативи, важливі для канадсько-української громади.

“Протягом багатьох років, яких я знаю Івана, я все можу звертатися до нього за поради та допомогу,” заявив Тарас Залуський, Виконавчий Директор Конґресу. “Факт, що так багато людей в Канаді підтримали Івана номінацію на цю нагороду свідчить про те, наскільки він шанований по цілій країні. Він є відданий провідник нашої громади, й мені велика честь разом з ним працювати ще багато років.”

2 views0 comments

Kommentare


Post: Blog2_Post
bottom of page