top of page

Ярослава Татарнюк: зізнання в любові

Світлана Бесага (Ванкувер)

Ярослава Татарнюк

Ярослава Татарнюк


Вперше я зустріла пані Ярославу Татарнюк наприкінці 2013 року на зустрічі, скликаній через події в Україні. Тоді тільки-но починався Майдан.

Жива і вельми цікава Ярослава привертала увагу оточуючих. Ясний розум, чудове почуття гумору та здатність виспівувати українських та повстанських пісень притягували нас, бажаючих поспілкуватися ближче. Виявилося, що це не просто непересічна особистість української громади Ванкувера, а людина з довгою життєвою дорогою, незламним духом, прекрасною пам’яттю і здатністю своїм оптимізмом піднімати настрій миттєво! Від неї віє Україною…

Меценатка, колекціонер українського мистецтва, громадська активістка, членкиня Ванкуверського відділу Конгресу Українців Канади, багато років головувала у Лізі Українських Католицьких Жінок Канади у Нью-Вестмінстері, засновниця разом з однодумцями бібліотеки, видавництва церковного вісника, поліглот (говорить 6(!) мовами), володар чисельних  почесних нагород, серед яких є навіть від самого Папи Римського, і просто добродійка. Їй не байдуже, їй болить Україна як справжньому патріоту.


Не має спокою душа пані Ярослави, коли є ті, кому потрібна її увага та допомога. А отже, життя постійно насичене подіями та людьми.

Ми чаювали з пані Ярославою під її мудрості:

–   Нас вивів Бог з України, аби ми змогли допомагати рідній землі за її межами.

–  Святі сили були добрими до нас, щоб ми могли виконувати місію підтримки та допомоги Україні.

–  Секрет мого успіху? Завзятість! Завжди доводжу діло до кінця, якщо беруся.

– Ви, молоде покоління, мусите продовжувати нашу справу. Національна думка, українське мистецтво, традиції, літературне слово має жити разом з вами. На вас наша надія!

– Національні костюми кидають світло на історію народу.

– Правдивий український одяг – це той, що зроблений українцями на українській землі з українського матеріалу.

– Не можна приїхати і забути хто ви є, і звідки ви є. Просто не можна. Крапка.

Ярослава Татарнюк та єпископ Кен Новаківський

Ярослава Татарнюк та єпископ Кен Новаківський


Пані Ярославо! Ви – наша гордість! Від усієї нашої української громади висловлюємо Вам подяку і низький уклін! Ми Вас любимо!  Многая літа Вам і Вашій чисельній родині!

0 views0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page