top of page

Щомісячна українська вечеря у Ванкувері


Черга?! У Ванкувері?! 2014?!

Моєму здивуванню не було меж! Тим більше, що черга тягнулася в Український центр при Українській церкві на Main street і 10th Ave у Ванкувері!

За свої півтора року життя тут  стільки багато людей я не бачила на жодному українському зібранні.  Моє перманентне прагнення дізнатись все і терміново не дає мені спокійно жити і, звичайно ж, воно мене потягнуло подивитися-роздивитися, що там відбувається.

А відбувалося там от що:

Черга людей простяглася майже до самої вулиці Main str, і в середині доволі великої зали «змійкою» звивалася по периметру аж до каси, що стояла під сценою. Я нарахувала 25 столів.


Perogies Supper in Vancouver 3

З кухні постійно хтось щось виносив, а потім жваво заносив. Жінки швидко орудували щипцями та половниками на роздачі їжі. Повітря пахло борщем і хлібом. Слинки текли, меню спонукало, доступні ціни не зупиняли. На вході стояв привітний пан, скеровуючі бажаючих попоїсти української їжі.


Perogies Supper in Vancouver 1

Люди були готові витрачати час, вичікуючи,а це могло означати лише одне – їжа того вартувала! І я пішла подивитися, хто ту всю смакоту приготував. Пішла шукати кухарів, знайшла!

Perogies Supper in Vancouver 4

Кажуть, що за три офіційні години української вечері тут нагодовують від 600 до 1 000  тисячі людей! І це прекрасно, що наша національна їжа так подобається ванкуверчанам! Наступного разу обов’язково долучуся до волонтерів, буду допомагати обслуговувати велике гастрономічне свято з гордістю причетності!

І ще одне важливе відкриття для себе я зробила сьогодні: тепер я знаю, куди і коли запрошувати своїх неукраїнських друзів, аби пригостити їх і самій почастувати смаколиків по-українські! Буду відкривати їм смак моєї Батьківщини саме тут, за місяць часу.

Світлана Бесага (Ванкувер)

1 view0 comments

Comentarios


Post: Blog2_Post
bottom of page