top of page

Чернігів: у Святого Миколая з’явилося Представництво

Олександр Ясенчук (Чернігів)

Чи достойно ви зустріли Святого Миколая? Як розповіли УВ наші друзі з Чернігова, на Батьківщині до свята готувались ретельно.

Адже цього року вперше у Чернігові працювало офіційне Представництво Святого Миколая. Відкрилося воно на початку грудня у самому центрі міста, в улюбленому вже для багатьох чернігівців місці, що відоме своїм затишком та постійними культурними подіями – культурно-мистецького центру «Інтермеццо». Діти протягом двох тижнів передавали листи з описами своїх корисних справ, добрих вчинків, успіхів, малюнки з яскравими подіями свого життя.

– «Представництво отримало чимало листів з розповідями дітей про свої досягнення і добрі справи за минулий рік, – розповіла голова міської Суспільної Служби України Тетяна Жогалко, – дехто з них на підтвердження навіть надав копію зі свого щоденника, як доглядав у селі за тваринками, допомагав по господарству,намагався бути чемним і слухняним.

Приємно дивує, що переважна більшість листів виявилися дуже серйозними – діти не стільки прохали подарунків для себе, скільки висловлювали побажання добра і здоров’я для батьків, родичів та друзів. Всі малюнки цікаві по-своєму своїм дитячим баченням, але вирізняється робота десятирічного Максима Онанка «Святий Миколай і діти». Ця акварель стане окрасою експозиції «Інтермеццо».

19 грудня діти були запрошені до участі в утаємниченому дійстві, що відбулося у Представництві, за участю Святого Миколая і гурту його помічників з міської «Молодої Просвіти». Більшість із діточок не тільки вперше побачили Святого Миколая але й поспілкувалися з ним, розповідали йому віршики, разом заспівали святкову пісню та отримали подарунки.

До свята щиро долучилися: соціальний проект «Клуб.ОК», міська організація «Молода просвіта» (голова Євгеній Петренко), міська громадська організація «Суспільна Служба України». Прес-служба КМЦ «Інтермеццо»

P.S. Від редакції нагадаємо, що Ванкуверське представництво Української Суспільної Служби ви зможете знайти тут. Долучайтесь до наших благодійних проектів, допоможемо дітям разом!

0 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page