top of page

У Ванкувері пройшов щорічний міжнародний День Вишиванки

Ірина Широка (Ванкувер)

З великим успіхом пройшло святкування міжнародного Дня Вишиванки 22-го травня у Ванкувері. Більше ста людей вдягли улюблені вишиванки і, незважаючи на ванкуверський дощ, прийшли на пікнік в Централ Парк, що у Бернабі. Свято відкрив представник Генерального консульства України в Канаді Святослав Кавецький, і побажав громаді процвітання і подальшого зміцнення. Захід також підтримали представники Ванкуверського Відділу Конґресу Українців Канади.

День Вишиванки у Ванкувері, 22.05.2016

День Вишиванки у Ванкувері, 22.05.2016


Гості мали можливість насолодитись смачною вечерею, овчитись плести українське намисто у досвідченої майстрині Тетяни Заруби, а також зробити якісне сімейне фото в вишиванках з професійними фотографами Оленою Жуковою і Генадієм Петровим.

Не обійшлось і без музичного супроводу. Маленькі представники української школи в Ванкувері порадували своїми дзвінкими голосами і заспівали пісню. Свято продовжувалось веселими співами і бесідами, і завершилось гімном України.

Вихованці української школи Ванкуверу

Вихованці української школи Ванкуверу


День Вишиванки поклканий згуртувати громаду і представити місцеві українські бізнеси. Таким чином, гостям вдалось поласувати гостинцями від української пекарні «Солодко», а також української компанії «Калина Кейтерінг». Футболки і сувеніри були представлені онлайн магазином Ukraine Souvenirs.

Майстер клас від Тетяни Заруби

Майстер клас від Тетяни Заруби


Свято було організовано спільними зусиллями громади, ініціативу якого взяла на себе  сім’я Ірини Широкої-Геллер. Таким чином було зібрано 620 канадських доларів, які підуть на організацію наступних зібрань.

Споконвіку вишиванка була символом сили і віри у краще майбутнє. І до сьогодні вона підтримує і наділяє нас особливою енергією. Навіть в такі нелегкі часи для України, наші побратими зі всього світу єднаються і боряться за краще майбутнє.

0 views0 comments

header.all-comments


Post: Blog2_Post
bottom of page