top of page

Українці Ванкуверу передали ноту протесту Послу та Генеральному консулу України в Канаді

Світлана Комінко (Ванкувер)

Українці Ванкуверу звернулися із наступним листом до Надзвичайного і Повноважного Посла України в Канаді Вадима Пристайка та Генерального Консула Антона Олійника:

“Доброї пори дня пане Вадиме та пане Антоне:

Від імені української громади Ванкувера та євромайданів світу, звертаюсь до вас достукатись до пана Януковича і передати йому ноту протесту від українського народу, поданого внизу. Буквально два місяці тому ми з вами, пане Вадиме зустрічалися у Ванкувері і обговорювали курс України на євроінтеграцію, а це означає до впровадження в українському суспільстві тих цінностей, за якими живе Європа. Обговорювали, як ми можемо налагодити співпрацю у галузі вищої освіти. Тепер стає очевидним, що поки в Україні людина та ії права не будуть покладені в основу розвитку демократичного суспільства, ми не зможемо нічого втілити в життя.

Я вас закликаю не допустити кровопролиття в Україні і покласти край знущанням над простими українцями. Ви, як ніхто знаєте у що перетворилися канадські прерії Саскачевану, Манітоби та Альберти завдяки важкій, але чесній праці українців. Невже у вас не здригається серце, коли ви дивитесь, що відбувається в Києві.

Вірю, що прохання Ванкуверської громади українців не буде проігноровано і при наступній нашій зустрічі ми зможемо подивитися один одному в очі. Українська громада Ванкуверу чекає на вашу відповідь.


НОТА ПРОТЕСТУ Народу України Віктору Януковичу

Надзвичайному та Повноважному Послу України в Канаді пану Вадиму Пристайку Генеральному Консулу пану Антону Олійнику Посольство України в Канаді

З 22 листопада 2013 року мільйони українців виборюють своє право жити у вільній демократичній країні де влада має бути гарантом базових конституційних прав і свобод людини! Але в супереч волі народу і інтересам держави України Віктора Янукович продовжує політику безкомпромісного і нахабного знищення прав і свобод народу України, відверто маніпулює інтересами держави і суспільства, цинічно використовує державний апарат виключно з метою власного збагачення і посилення тоталітарно – кримінального режиму!

Останній події свідчать, що Віктор Янукович через політику приниження і диктату несе повну персональну відповідальність за наслідки міжнародної ізоляції держави та жахливого масового зубожіння громадян України. Відмова від діалогу з суспільством, неприхована жорстокість і повна відмінність заяв президента з реальним станом речей в державі та постійне переховування в бункері «Міжгір’я» є свідчення неадекватності Віктора Януковича, який став заручником власних фобій.

Жодна людина, в жодній державі світу не вийшла в підтримку Віктора Януковича! Жодна мисляча людина не стала на сторону зла, пихатості і жорстокості! Але мільйони громадян по всього світу вийшли проти його політики приниження гідності і потурання владою базових прав і свобод людини, символом чого став Віктор Янукович і його близьке оточення! Ми звертаємось до працівників дипломатичних і консульських установ України, як інтелектуальної еліти України. Сьогодні будьте з народом вашої держави! Сьогодні Ви ще можете проявити принципову позицію і мужність, зберегти громадянське обличчя. Завтра Ви вже назавжди залишитесь в історії посібниками напівкримінального диктатора і будете ніким. Скажіть своє слово проти злочинної організації, яка замахнулась встановити диктатуру однієї сім’ї в незалежній Україні і підтримайте свої братів і сестер в Україні, вони як ніколи потребують вашої підтримки, будьте людьми!

З повагою, НАРОД УКРАЇНИ Ванкувер, Канада 21 січня 2014 року Слава Україні!”

2 views0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page