top of page

Український турнір із гольфу у Ванкувері – 2016


Наближається час щорічного змагання з гольфу, яке більше ніж 25 років поспіль проводить 

Товариство Івана Франка у Річмонді (ТІФ). Запрошуються гравці всіх рівнів, не залежно од віку та досвіду. Хто вже грав у гольф, той знає яку насолоду дає день проведений на траві, хто ще не мав змоги випробувати себе у грі – має таку нагоду в україномовному колі друзів.

Головна мета заходу – отримати задоволення. Формат гри – “Best Ball Format”, який дозволяє гравцям всіх рівнів однаково насолоджуватись грою.

Після “дев’ятої лунки” – освіжаючі напої та перекуски. По закінченню буде накритий смачний обід у приміщенні Товариства, де також будуть вручені призи.

Місце проведення турніру: Country Meadows Executive Golf Course, №6 Road, Richmond

Час проведення турніру: Неділя, 11-го вересня 2016 року об 11-тій ранку

Ціна: 55$ для членів Товариства Івана Франка, 65$ – для тих хто не належить до ТІФ (ціна квитка включає оплату за поле для гри, перекуску, напій та дружній обід у залі Товариства після турніру).

Чек писати на Ukrainian Community Society of Ivan Franko, висилати на адресу 5311 Francis Road, Richmond BC, V7C 1K2

Місця де-що обмежені, тому поспішайте записуйтесь у пана Юрія Брандака за телефоном 604-274-2025 або е-мейлом george.brandak@ubc.ca

Annual Ukrainian Golf Tournament

When: Sunday, September 11th, 11:03 the first tee time

Where:  Country Meadows Golf Course, No. 6 Road, Richmond

Best Ball Format where players of all skill levels can play.

Cost: Members: $55; Non-Members $65 (includes golf course fees, pop or beer and a hot dog or sandwich after none hole and prizes and a buffet at our Centre (5311 Francis Road) afterwards).

If you wish to play or require further information, please contact George Brandak (ph. 604-274-2025 or george.brandak@ubc.ca)

1 view0 comments

Kommentare


Post: Blog2_Post
bottom of page