top of page

Український студентський клуб – BCIT

Ось і почався новий навчальний рік – нові знайомства, нові предмети, нові викладачі. Цього року особливо багато українських студентів приїхало на навчання до Канади (а саме до міста Ванкувер!) Вони розпочинають свій академічний рік у одному з найпрестижніших вузів Британської Колумбії – British Columbia Institute of Technology (чи коротко BCIT).

“Коли ми засновували¸ Ukrainian Youth in Vancouver, одним з основних пріоритетів було створення студентських клубів у місцевих навчальних закладах”, – Маряна Савка, представник ГО “Українська Молодь Ванкувера”.

І ось, одним з перших став Ukrainian Student Association of BCIT.  Зараз, у вузі навчається 63 студенти з різних куточків України! Вони взяли участь у нещодавному заході – The Sweet Exchange (обмін солодощами серед різних країн світу).  Були представлені також Австрія, Бельгія, Німеччина, Італія, Франція,  Нідерланди, Швейцарія та інші.

Український стіл вирізнявся яскравістю кольорів, а солодощі розібрали найшвидше! “Підходило багато людей, що мають українські корені”, – ділиться Валентин Коломієць, представник клубу.

Долучайтесь до клубу у фейсбуці: https://www.facebook.com/BCIT.Ukraine/

А якщо у вас є питанн про освіту в Канаді, пишіть нам: vancouver@owl-study.com

September 23, 2017

Ukrainian Student association BCIT

Ukrainian Students participating in Sweet Exchange Event


Ukrainian Student Association of BCIT


2 views0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page